Platform, kullanıcılara türev ürünleri ticareti için kolaylaştırılmış seçenekler sunarak kripto para dünyasında devrim yaratmayı hedefliyor. Blum, mobil uygulama ve yakında piyasaya sürülecek olan bir Telegram mini uygulaması aracılığıyla erişilebilir olacak. Özellikle Telegram mini uygulaması kullanıcılarına Blum Puanları kazanma fırsatı sunarak, kripto dünyasına adım atmayı teşvik ediyor.

Blum, kripto para deneyiminizi sadeleştirerek kapsamlı bir coin yelpazesine erişimi tek bir noktada topluyor. Dijital varlıklarınızı yönetmek için birden fazla uygulama arasında geçiş yapma zorunluluğunu ortadan kaldıran Blum, Bitcoin ve Ethereum gibi yerleşik kripto paralara yatırım yapmış deneyimli yatırımcılardan meme coin hayranlarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Platform, Ethereum, Solana ve Ton gibi önde gelen isimler de dahil olmak üzere 30'dan fazla blockchain ağına destek vererek, kripto dünyasındaki en son gelişmelerden her zaman haberdar olmanızı sağlıyor.

Yes Coin nedir? Ne zaman çıkacak? Yes Coin nedir? Ne zaman çıkacak?

Blum, merkezi ve merkeziyetsiz borsa erişimini tek bir platformda benzersiz bir şekilde harmanlayarak kullanıcılara daha geniş bir ticaret seçeneği yelpazesi sunuyor. Merkezi borsalar (CEX'ler) fiat ve kripto ticaretleri için kullanıcı dostu arayüzler sunarken, merkeziyetsiz borsalar (DEX'ler) daha fazla güvenlik sağlıyor ancak daha fazla teknik bilgi gerektiriyor. Blum'un Telegram ile entegrasyonu, kendi başına bir uygulamadan daha fazla kullanıcıya ulaşma potansiyeline sahip. Henüz erken aşamalarda olmasına rağmen, Blum kapsamlı bir hibrit borsa olmayı hedefliyor ve gelecekte türev ticaretine yönelik planları bulunuyor.

Blum Crypto Bot, Blum ekosistemine giriş kapınız olarak hizmet veriyor ve Telegram'ın mini uygulaması aracılığıyla erişilebilir halde bulunuyor. Blum botu, kripto yolculuğunuza Blum Puanları kazanarak başlamanızı sağlıyor. İlk başta yatırım gerektirmeyen bot, kullanıcıları temel kripto para birimi kavramlarıyla tanıştırarak dijital varlık dünyasına girişlerini sorunsuz ve ödüllendirici hale getiriyor. Kullanıcılar, Telegram'ı indirip bir davet linki aracılığıyla Blum Crypto Bot'a erişebilir, bot içinde bir Blum hesabı oluşturabilir ve "farm" düğmesine tıklayarak puan kazanmaya başlayabiliyorlar. Bu madencilik süreci, kullanıcılara puan kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda heyecan ve kolaylık sağlayarak Blum kullanıcıları için pozitif ve uzlaşıya dayalı bir topluluk oluşturuyor.

Uçak camlarındaki deliğin önemi ve işlemi! Uçak camlarındaki deliğin önemi ve işlemi!

Blum Puanları, Blum ekosistemi içinde katılımınızın somut bir ölçüsü olarak hizmet veriyor ve bu puanları Blum uygulaması içinde çeşitli cazip ödüllerle değiştirme fırsatı sunuyor. Kullanıcılar, botla etkileşime geçerek, arkadaşlarını davet ederek (doğrudan referanslardan %10 ve onların referanslarından %2.5 kazanarak) ve Blum ekosistemi içindeki sosyal veya günlük görevleri tamamlayarak Blum Puanları biriktirebiliyorlar. Görevler, sosyal medya içeriği ile etkileşime geçmek ve paylaşmak, orijinal materyaller oluşturmak, arkadaşları topluluğa davet etmek ve topluluk tartışmalarına aktif olarak katılmak gibi çeşitli etkinlikleri içeriyor.

Hamster Kombat satışında tarih değişti mi? Hamster Kombat satışında tarih değişti mi?

Blum Coin listeleneceği zaman, kullanıcılar bu puanları Blum coinlerine dönüştürme ve ardından kripto para cüzdanlarına çekme ayrıcalığına sahip olacaklar. Bu  süreç, kullanıcılara hem geçiş kolaylığı sağlayacak hem de kazançlarını yönetme ve kullanma yetisi kazandıracak. Blum Puanlarını Blum coinlerine dönüştürme ve ardından seçtikleri cüzdana çekme özelliği ile kullanıcılar, kripto para piyasasında aktif olarak yer alacak, kazançlarını çeşitli fırsatlar peşinde koşmak ve dijital varlık portföylerini daha da genişletmek için kullanabilecekler.

Muhabir: Burak Akın