Eskişehir'de üniversite okuyan müzisyen gençler, soğuk havaya rağmen kentin işlek bir noktasında vatandaşlara hünerlerini sergiledi. İki Eylül Caddesi üzerinde keman ve gitar çalan 2 üniversiteli genç, yoldan geçenlerin beğenisini topladı.
Gençler, dakikalarca ayakta konser verdi. Görenlerin cep telefonu kameralarıyla kayıt altına aldığı soğuk havaya aldırmayan genç müzisyenler, dinleyenlerin takdirini kazandı.
Editör: Sakarya Gazetesi