Uygulama Haberleri

uygulama haberleri ve güncel uygulama gelişmeleri, uygulama ile ilgili tüm video, uygulama fotoğrafları ve uygulama haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Ekonomi

1 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek olan 81 ildeki 25 metreküpe kadar ücretsiz doğalgaz uygulamasıyla ilgili önemli bir dönemeç yaklaşıyor.

Ekonomi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, kredi kartı kullanımlarındaki taksit uygulamasına dair herhangi bir değişiklik olmadığını duyurdu.

Spor

Kulüpler Birliği, önümüzdeki sezon için Trendyol Süper Lig takımlarının maç bilet satış organizasyonunu düzenleyecek firmalarla anlaşma kararı aldığını duyurdu.

Spor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Trendyol Süper Lig'de yabancı TV gözlemcisi uygulaması başlayacağını duyurdu.

Yurttan

Balıkesir’in Edremit ilçesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan asayiş, narkotik ve huzur uygulamasında 15 aranan şahıs yakalandı.

Ekonomi

Eskişehir’de esnaf ile vatandaşlar, yeni yılla birlikte yürürlüğe giren restoran ve kafelerde fiyat listesi asma zorunluluğundan memnun kaldıklarını söyledi.

Gündem

 Eskişehir’de, Türkiye’nin düzensiz göçle mücadelesi çerçevesinde faaliyete geçirilen ‘Mobil Göç Noktası’ uygulaması başladı.

Teknoloji

Yaşanan üzücü depremlerin ardından girişimciler bu alanda uygulamalar geliştirmeye başladı.

Eğitim

Tepebaşı Belediyesi ilköğretim kurumundaki öğrenciler için başlattığı beslenme desteği 2023-2024 eğitim öğretim yılında da devam ediyor. Belediye üniversite öğrencilerine de...