Paris Belediye Başkanı, kirliliği gündem olan Sen Nehri'nde yüzdü! Paris Belediye Başkanı, kirliliği gündem olan Sen Nehri'nde yüzdü!

Sosyal medya hesabında

Haberi Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, sosyal medya hesabından duyurdu. Bakan Tunç, “ABD Adalet Bakanlığı yetkililerinden bugün aldığımız bilgiye göre Eylem Tok ve Timur Cihantimur ABD’de iade talebimiz kapsamında yakalanmışlardır.” dedi. Tunç, Eylem Tok ve oğlunun iade sürecini bakanlık olarak yakından takip ettiklerini ifade etti.

Yakından takip ediyoruz

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde ölümlü kazaya karışan oğlu ile ABD’ye kaçan Eylem Tok ve oğlu yakalandı. Haberi Adalet Bakanı Yılmaz Tunç duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Tunç, “ABD Adalet Bakanlığı yetkililerinden bugün aldığımız bilgiye göre, Eylem Tok ve Timur Cihantimur ABD'de iade talebimiz kapsamında yakalanmışlardır. Süreci bakanlık olarak yakından takip ediyoruz.” dedi.

Ne olmuştu 

Eyüpsultan’da 1 Mart’ta seyir halindeki 3 ATV aracından biri arızalanmış, yol kenarına çekilen arızalı araç tamir edilmeye çalışılırken aynı yönde ilerleyen iki araçtan birisi buradaki 3 ATV’ye çarpmıştı. Kazada yaralanan 5 kişi hastaneye kaldırılmış, yaralılardan Oğuz Murat Aci müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Kaynak: Haber Merkezi