Yönetim Haberleri

yönetim haberleri ve güncel yönetim gelişmeleri, yönetim ile ilgili tüm video, yönetim fotoğrafları ve yönetim haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Eskişehirspor

Eskişehirspor yönetiminden mevcut kadroya dair bir açıklama yapıldı.

Eskişehirspor

Polatlı ekibiyle girdiği şampiyonluk yarışını kaybeden Eskişehirspor’da genç çalıştırıcı Yiğit Cumalı sezonun bitimiyle birlikte yönetime bir rapor sunacak.

Ekonomi

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı Celalettin Kesikbaş ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’yi ziyaret ederek yeni...

Eskişehirspor

Önümüzdeki günlerde genel kurul heyecanı yaşanacak olan Eskişehirspor’da başkanlık adayı için yeni isimler gündeme gelmeye devam ediyor.

Eskişehirspor

Taraftarların istifaya davet ettiği Eskişehirspor yönetimi, dün akşam tesislerde acil koduyla toplanarak durum değerlendirmesi yaptı.

Eskişehirspor

Eskişehirspor yönetimi, Kaynaşlı maçı öncesi oyuncularla bir toplantı yaparak şampiyonluğa konsantre olmalarını isteyecek.

Eskişehirspor

Orta saha ve kanat transferine yoğunlaşan Eskişehirspor’dan beklenmedik bir transfer hamlesi geldi. Kırmızı Şimşekler, tecrübeli file bekçisi Erhan Aslan ile...

Eskişehirspor

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, transfer ve sponsorluk görüşmeleri yapmak için dün itibariyle İzmir’e çıkarma yaptı.

Spor

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Spor Kulübü, 14. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Politika

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi üzerine AK Parti İl Yönetimi'nin istifası istenmişti. Yapılan açıklamayla yeni...

Eskişehirspor

Polatlı deplasmanında beklenmedik bir yenilgi alan Eskişehirspor’da, yönetim bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Eskişehirspor

Eskişehirspor yönetimi önceki gün İstanbul çıkarması yaparak bir dizi ziyarette bulundu.

Eskişehirspor

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca ve ekibi önceki  gün Ankara’ya giderek, Siyah Kırmızılı Kulübe destek sağlamak amacıyla önemli görüşmeler yaptı.