Senfoni Haberleri

senfoni haberleri ve güncel senfoni gelişmeleri, senfoni ile ilgili tüm video, senfoni fotoğrafları ve senfoni haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Kültür Sanat

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, her hafta gerçekleştirdiği konserlerle Eskişehir halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Kültür Sanat

Eskişehir'de Fatih Mahallesi Muhtarı Eda Yıldırım, mahalle sakinlerini senfoniye götürerek stres atmalarını sağladı.

Kültür Sanat

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ünlü besteci Can Atilla’nın “Sultanlar Aşkına” adlı film müziklerini içeren konseriyle müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Kültür Sanat

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Barok gecesiyle müzikseverlerle buluştu. Çeşitli Barok dönem bestecilerin eserlerini icra eden Senfoni Orkestrası’na ilgi büyüktü.

Kültür Sanat

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası 2024’ün gelişini şahane bir konserle kutladı. Birbirinden güzel eserlerin icra edildiği gece dinleyicilerden büyük beğeni topladı.

Kültür Sanat

Cuma akşamı sahne alan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası dinleyicilere adeta müzik ziyafeti verdi. Ünlü trompet bestecilerinin eserlerinin çalındığı konsere...

Kültür Sanat

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası, Cumhuriyet’in 100. Yılı etkinlikleri kapsamında iki muhteşem konsere imza attı.

Gündem

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası W.A. Mozart’ın eserleriyle müzik ziyafeti verdi. Eskişehir’de 10 yıl sonra bir vali ilk Senfoni konserine...