Gazze Haberleri

gazze haberleri ve güncel gazze gelişmeleri, gazze ile ilgili tüm video, gazze fotoğrafları ve gazze haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Dünya

İsrail'in 7 Ekim'den bu yana yoğun saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi'nde hayatını kaybedenlerin sayısı 37 bin 598'e yükseldi.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda can kaybı 37 bin 431’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 37 bin 396’ya yükseldi.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda can kaybı 37 bin 266’ya yükseldi.

Asayiş

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana Gazze Şeridi’nde sürdürdüğü saldırılar günden güne şiddetlenirken, hayatını kaybedenlerin sayısı 37 bin 232’ye yükseldi.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda can kaybı 37 bin 164’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 247 gündür saldırı gerçekleştirdiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 37 bin 84’e, yaralı sayısı ise 84 bin 494’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 245 gündür saldırı gerçekleştirdiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 36 bin 731’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 242 gündür saldırdığı Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 36 bin 550’ye, yaralananların sayısı ise 82 bin 959’a yükseldi.

Dünya

İsrail’in 241 gündür aralıksız saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 36 bin 479’a, yaralananların sayısı ise 82 bin 777’ye...

Dünya

İsrail’in başkenti Tel Aviv’de yaklaşık 120 bin kişinin katılımıyla İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına başladığı 7 Ekim’den bu yana en büyük...

Dünya

İsrail’in yoğun bombardımanına devam ettiği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 36 bin 439’a, yaralananların sayısı ise 82 bin 627’ye...

Dünya

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İsrail'in saldırılarını sürdürdüğü Gazze'deki savaşın sona ermesi gerektiğini belirtti.

Politika

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan ile ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken’ın Çekya’daki görüşmesinde Gazze ve Kafkasya ele alındı.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’nde 237 gündür sürdürdüğü bombardımanda hayatını kaybedenlerin sayısı 36 bin 224’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırılarında hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 36 bin 171’e, yaralananların sayısı 81 bin 420’ye yükseldi.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları 233 gündür devam ederken, hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 35 bin 984’e, yaralananların sayısı 80 bin...

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana yoğun saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 709’a yükseldi.

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana yoğun saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 647’ye yükseldi.

Genel

Bombardımanın başladığı ilk günden itibaren Gazze’ye yardımlarını sürdüren Beşir Derneği, Kızılay ve AFAD işbirliği ile bölgeye desteğini devam ettiriyor.

Dünya

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Gazze Şeridi açıklarında insani yardım için kurulan geçici iskele üzerinden bölgeye 569 ton yardım ulaştırıldığını...

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana yoğun saldırılar düzenlediği Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 562’ye, yaralıların sayısı ise 79...

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’nin merkezindeki Nuseyrat Mülteci Kampı’nda sivillerin sığındığı bir eve düzenlediği saldırıda 20 Filistinli hayatını kaybetti.

Dünya

İsrail’in Gazze Şeridi’nde 7 Ekim’den bu yana düzenlediği saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 272’ye, yaralananların sayısı ise 79 bin...

Dünya

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Gazze Şeridi açıklarına insani yardım için kurulan geçici iskelenin tamamlandığını, yardım girişine önümüzdeki günlerde başlanacağını...

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 223’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 173’e yükseldi.

Dünya

İsrail’in 7 Ekim’den bu yana bombardımanını sürdürdüğü Gazze Şeridi’nde hayatını kaybedenlerin sayısı 35 bin 34’e, yaralananların sayısı ise 78 bin...

Dünya

Filistin Sivil Savunma tarafından yapılan açıklamada Gazze’nin kuzeyindeki tüm hastanelerin hizmet dışı kaldığı kaydedildi.

Yurttan

Nevşehir’de bir araya gelen anneler, Anneler Günü’nde oturma eylemi yaparak, İsrail’i protesto etti, Gazze’deki annelere destek verdi.