Destek Haberleri

destek haberleri ve güncel destek gelişmeleri, destek ile ilgili tüm video, destek fotoğrafları ve destek haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Gündem

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, evlerinde bakılan tam bağımlı engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerinin artırılması ve ailelerinin desteklenerek...

Ekonomi

Son dönemde emeklileri ilgilendiren bir dizi önemli gelişme gündemdeki yerini koruyor. Hükümet, emeklilere yönelik yeni destekler için adımlar atmaya hazırlanıyor.

Eskişehirspor

Eskişehirspor’un her zaman yanında olan Kırmızı Siyahlı taraftarlar pazar günü deplasmanda oynanacak kritik Karadeniz Ereğli karşılaşmasında da tribünlerdeki yerlerini alarak...

Yurttan

Mersin’de, ORKÖY faaliyetleri kapsamında 30 üniteye 4 milyon 200 bin TL fenni arıcılık desteği sağlandı.

Eskişehirspor

Eskişehirspor taraftarı, 31 Mart Yerel seçimlerinin ardından seçilmişlere çağrıda bulunarak destek istedi.

Dünya

İngiltere başta olmak üzere Ürdün, Irak, Pakistan, Tunus’ta binlerce kişi Filistin’e destek için yürürken, “Soykırımı durdurun” çağrısı yaptı.

Politika

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Sevinç ve Ağapınar Mahallesi’nde verilen iftar programına katıldı.

Ekonomi

Proje ile öncelikli olarak ekim programında olmayan ve nadasa ayrılan alanların değerlendirildi.

Ekonomi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, tarlalarından hasat ettiği buğdayları fabrikada işleterek un haline getirdi ve sosyal desteğe dönüştürdü.

Politika

31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam eden Odunpazarı Belediye Başkanı ve Adayı Kazım Kurt ile CHP Büyükşehir Belediye Başkan...

Yurttan

‘Samsun İlinde Hijyenik Arıcılık İçin Temel Petek Tesisi Kurulum Projesi’ kapsamında arıcılara 'temel petek üretim makinesi' desteği verildi.

Ekonomi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), elektrik faturası desteği alan vatandaşlar için yeni bir destek kararı aldı.

Dünya

Belçika'nın başkenti Brüksel’de İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları protesto edilerek, derhal ateşkes çağrısında bulunuldu.

Spor

U18 Futbol Play-Off Liginin bir diğer maçında Üniversite Evleri Sahasında Eskişehirspor ile Birlikspor karşılaştı.

Eskişehirspor

Eskişehirspor taraftarı, Kırşehir Gençlik Hizmetleri maçı öncesi takıma moral vermek amacıyla gece Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nin önünde bir araya geldi.

Eskişehirspor

Eskişehirspor taraftarı, zorlu Kırşehir mücadelesinde takımını yalnız bırakmayacak.

Yurttan

Kütahya’da 4 bin 408 üreticiye 26 milyon 680 bin 880 TL hayvancılık desteklemesi verileceği bildirildi.

Yurttan

Afyonkarahisar’ın Hocalar ilçesinde 20 çiftçiye devlet destekli 2 ton korunga tohumu dağıtıldı.

Spor

UEFA Şampiyonlar Ligi sponsoru Pepsi’nin, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) iş birliğiyle gerçekleştirdiği “Pepsi Yıldız Futbolcu Seminerleri” bu yıl, “Pepsi...

Ekonomi

Ramazan ayı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelerin, özellikle gıda gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması için Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir...

Ekonomi

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, 2023 yılında 'Anaç Koyun ve Keçi Desteği', 'Anaç Tiftik Keçileri İlave Desteklemesi' ve 'Sürü...

Ekonomi

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren yeni destek paketi üzerinde çalışmalar sürüyor. Meclis'in nisan ayında mesaisine başlamasının ardından emeklilere öncelik vermesi bekleniyor.

Ekonomi

Büyükşehir Belediyesi’nin “Küçük Çiftçiyi Destekleme Projesi” kapsamında Odunpazarı ve Tepebaşı ilçeleri ile mahallelerinde faaliyet gösteren küçük çiftçilere sıvı gübre desteği...

Politika

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Eskişehir Tarım Platformu tarafından düzenlenen tarım toplantısında üreticilerle bir araya geldi.

Ekonomi

Birkaç ay önce 650 bin liraya yükseltilen esnafa finansal destek kredisindeki limit, bugün itibarıyla 750 bin liraya çıkarıldı.

Eskişehirspor

Eskişehirspor taraftarı dün Sincan 15 Temmuz Milli Birlik Stadyumu’nda oynanan maçta takımının yanında oldu.

Yurttan

Kocaeli'de küçükbaş hayvancılığın gelişmesi için hayata geçirilen proje kapsamında üreticilere koç ve teke dağıtımı gerçekleştiriliyor.

Genel

İnternet haber sitelerinin faaliyetlerini desteklemek ve sektördeki mesleki standartları yükseltmek amacıyla bir dizi düzenleme hayata geçirildi.

Eskişehirspor

Eskişehirspor taraftarı, Yunusemrespor ile oynanan derbi mücadelesine ilgi gösterdi.

Yurttan

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile birlikte Savaştepeli üreticilere 550 damızlık küçükbaş hayvan dağıttı.