Denetim Haberleri

denetim haberleri ve güncel denetim gelişmeleri, denetim ile ilgili tüm video, denetim fotoğrafları ve denetim haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Politika

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Denetimlerimizde fahiş fiyatlı bilet satışı ve usulsüzlükler yapan otobüs işletmecilerine 5 milyon 321 bin...

Sağlık

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı öncesi tatlı üretimi ve satışı yapılan iş yerlerine denetim gerçekleştirdi.

Yurttan

Bilecik’te Ramazan bayramı öncesi gıda işletmeleri denetlendi.

Asayiş

Eskişehir'de polis ekiplerince trafik kurallarını ihlal eden motosikletlilere yönelik gerçekleştirilen denetimlerde 41 sürücüye cezai işlem uygulandı.

Asayiş

Eskişehir Valiliği 1 ile 31 Mart tarihleri arasına kent genelinde okul çevrelerinde yapılan çalışmalar konusunda bilgilendirdi.

Sağlık

Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı öncesinde denetleme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışma kapsamında tatlı ve kuruyemiş satışı yapan işletmeler kontrol...

Asayiş

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimde 285 adet okul servis aracı kontrol edilirken, kusurlu görülen 2 araca 4 bin 641...

Asayiş

Eskişehir’de polis ekiplerince düzenlenen denetimlerde çok sayıda işyeri ve okul çevresi ile birlikte 457 şahıs kontrol edildi.

Gündem

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından il genelinde faaliyet gösteren gübre dağıtıcılarına yönelik denetim gerçekleştirildi.

Asayiş

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından okul servislerine yönelik gerçekleştirilen denetimlerde 285 araç kontrol edildi.

Ekonomi

Eskişehir Ticaret İl Müdürlüğü tarafından haksız fiyat artışına yönelik denetimlerde 169 bin 416 lira idari para cezası uygulandı.

Asayiş

Eskişehir'de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından okul çevrelerinde denetimler gerçekleştirildi.

Sağlık

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü gıda kontrol görevlileri tarafından her Ramazan ayında yapılan resmi gıda denetimleri, bu yıl da...

Yurttan

Erzurum Valiliği tüketici haklarının korunması amacıyla fiyat etiketi ve haksız fiyat artışına yönelik 89 işyerinin denetlendiğini açıkladı.

Yurttan

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde zabıtalar fırınlarda denetimlerine devam ediyor.

Yurttan

Çorum Emniyet Müdürlüğü tarafından kentte huzur ve asayişin sağlanmasına yönelik denetim ve şok uygulamalar aralıksız devam ediyor.

Asayiş

Eskişehir’de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 102 adet okul servis aracı kontrol edip, şoförlere ve rehber personeline güvenli öğrenci taşıma kuralları...

Yurttan

Bilecik’te drone ile yapılan trafik denetimlerinde sürücülere toplam 16 bin 689 TL idari para cezası uygulandı.

Asayiş

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından yapılan trafik denetiminde 104 okul servis aracı kontrol edilirken, kusurlu bulunan 3 sürücüye 2 bin 886...

Asayiş

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından okul servislerine yönelik gerçekleştirilen trafik denetiminde 315 araç kontrol edilirken 9 okul servisi sürücüsüne 31 bin...

Asayiş

Eskişehir’de polis ekiplerince, 24 okul çevresi ve park kontrol edilirken, 30 şahsın sorgulaması yapıldı.

Gündem

Ticaret Bakanlığı, ayakkabı ürün güvenliğinin sağlanması ve tüketici sağlığının korunması amacıyla tüm paydaşların "sıfır tolerans" ilkesiyle hareket etmesinin önem taşıdığını...

Asayiş

Eskişehir’de polis ekiplerinin okul çevrelerinde gerçekleştirdikleri denetimde çok sayıda işyeri, park ve bahçe kontrol edildi.

Asayiş

Eskişehir'de Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde üzerinden bıçak ve muşta çıkan 2 şüpheliye işlem yapıldı.

Yurttan

Büyükşehir ekipleri, 1 Ocak 2024 itibariyle yürürlüğe giren Fiyat Etiketi Yönetmenliği denetimlerini tüm kentte sürdürüyor.

Asayiş

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimde 205 adet okul servis aracı kontrol edilirken, 5 araca 18 bin 483 TL para...

Asayiş

Eskişehir'de polis ekiplerince 113 şahsın ve 71 aracın sorgulandığı uygulamada 4 araca toplamda 41 bin 884 TL cezai işlem uygulandı.

Asayiş

Eskişehir’de şehir manzarasına araçlarla gelerek alkollü içecek içen ve çevreye rahatsızlık veren şahıslara polis ekiplerince denetimler devam ediyor.

Yurttan

Bilecik'te vatandaşların başta gıda olmak üzere birçok alanda sağlıklı ve güvenli hizmet alabilmesi için kontroller sürüyor.

Yurttan

Bilecik’te, Elektronik Denetleme Sistemi'ne (EDS) yakalanmamak için aracının arka plakasına traş köpüğü ile kapattı.