Cumhurbaşkanı erdoğan Haberleri

cumhurbaşkanı erdoğan haberleri ve güncel cumhurbaşkanı erdoğan gelişmeleri, cumhurbaşkanı erdoğan ile ilgili tüm video, cumhurbaşkanı erdoğan fotoğrafları ve cumhurbaşkanı erdoğan haberleri Sakarya Gazetesi: Eskişehir Haber - Son Dakika Eskişehir Haberleri sitemizde


Politika

Konya’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, havalimanından miting alanına geçerken yol güzergahında sevgi gösterisinde bulunan çocuklara hediyeler verdi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli'de, keman çalan öğrenciyle sohbet etti, Çanakkale türküsünü söyledi.

Politika

31 Mart yerel seçim çalışmaları çerçevesinde il ziyaretlerini sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar’a geldi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 12 yıl aradan sonra Mısır’ın başkenti Kahire’ye geldi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai’de “Geleceğin Hükûmetlerini Şekillendirmek" teması altında düzenlenen Dünya Hükûmetler Zirvesi'ne katılmak üzere zirvenin gerçekleştirildiği Madinat Jumairah...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yıl sonuna kadar 200 bin konut teslim edeceğiz. Gelecek sene sonunda ise Allah’ın izniyle 390 bin...

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'de Ak Parti İlçe Belediye Başkanı adayları tanıtım toplantısında aday isimlerini açıkladı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Hz. Ali Camii’nde kıldığı cuma namazının ardından basına açıklamalarda bulundu.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikili ticaretin gelişmesi açısından taşımacıları mağdur eden akaryakıt fiyat farklarını İran'la karşılıklı olarak kaldırma önerisini tekrarladı.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin Irak ve Suriye’deki terörle mücadelesinin bataklık tamamen kurutuluncaya kadar kararlılıkla süreceğini belirtti.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Süleymaniye Camii'nde düzenlenen “Uluslararası Hadis Araştırmaları Takdim ve İcazet Merasimi”ne katıldı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinde aday olacak 17'si büyükşehir ve 48 ildeki belediye başkan adaylarını açıkladı.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar’da cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 26 ildeki Belediye Başkan Adayını açıkladı.

Ekonomi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Enflasyondaki ivme kaybının etkileri yılın özellikle ikinci yarısında daha net hissedilecektir" dedi.

Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2023 yılı ihracatımız, geçen yıla göre yüzde 0,6 oranında artışla 255 milyar 809 milyon dolara ulaşarak Cumhuriyet tarihimizin...

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yayımladığı yeni yıl mesajında "Asıl çıkışımız Türkiye Yüzyılı ile 2024’te başlayacak. Bölge ve dünyaya huzur gelmeden...

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar’da Hz. Ali Camii’nde cuma namazı sonrası basına yaptığı açıklamada, “İnşallah Aralık ayının sonuna doğru birinci derecede büyük...

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan’ın başkenti Atina’da Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakellaropoulou ile bir araya geldi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kyriakos Miçotakis’in davetine icabetle Yunanistan'ın başkenti Atina'ya geldi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atina ziyareti öncesinde Yunan Kathimerini gazetesine röportaj verdi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İsveç ne yapıyor ne ediyor onu da takip ediyoruz” dedi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan'da İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile bir araya geldi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Liderler Zirvesi'nde konuştu.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Filistin meselesinde Gazze’de yaşananlar konusunda gözükenden çok daha fazlasını yaptığını belirtti.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Astana'da Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bir araya geldi.

Sağlık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da KeyVac Aşı Üretim Merkezi Açılış Töreni'nde konuştu.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Batı, Hamas'ı bir terör örgütü olarak görüyor. Buradan sesleniyorum: Ey İsrail, sen bir örgüt olabilirsin çünkü...