×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Ölüm Yolu için TBMM'ye gittiler

Eskişehir-Seyitgazi-Afyon karayolunun genişletilmesi talepleri yatırım programına konmayan Seyitgazililer binlerce imzalı toplu dilekçe ile TBMM’ye çıkarma yaptı. 

Gündem 18/01/2022 16:54 18/01/2022 16:54

A- A+

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, muhtarlar, sivil toplum temsilcileri ve kazalarda hayatını yitirenlerin yakınları  CHP Eskişehir milletvekilleri Utku Çakırözer, Dr. Jale Nur Süllü ve Afyon Milletvekili Burcu Köksal ile TBMM’de, “Bu yolda daha fazla ölmek, yaralanmak istemiyoruz! Artık yolumuzu yapın” çağrısında bulundu. 
Verilen sözlere rağmen yolun yapımının 2022 Yatırım Programına da konmadığına dikkat çeken Çakırözer, “Yüzlerce projeye kaynak var. Ama sadece son 11 yılda 35 yurttaşımızın ölümüne, 1362’sinin de  yaralanmasına sebep olan bir yol Eskişehir-Seyitgazi-Afyon yolu yine yatırım programında yok! Bu kabul edilemez”dedi.  
 

YORUMLAR

...
Mücahit
Yolun geçeceği yerde ağaç orman falan yok. Sıyıttırma Mustafa Şimşek. CHP düşmanlığıda bu kadar olur.
...
Mustafa Şimşek
O bölgede yolu genişletmek mümkün değil. Ormanlık alan. Ağaçlar kesilmesi lazım. Sonra geziciler gelip olay çıkartır orada. Bence bu halde dursun. Ağaçlar cehape için daha öneliydi ne olduda şimdi orda binlerce ağaç katliyamı istiyorsunuz.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022