×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Cumhurbaşkanı Erdoğan çok beğendi

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İnönülü kadınlar tarafından üretilen manda kaymağı, yoğurdu ve İnbalı’yı çok beğendiğini belirtti.

Gündem 26/10/2021 13:52 26/10/2021 17:40

A- A+

Başkan Bozkurt, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eskişehir ziyaretinde, ‘’Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda’’ programı kapsamında İnönülü kadınlarla bir araya geldiğini anlattı. Bozkurt, Sazova Bilim Sanat Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İnönü’nün meşhur bal, kaymak ve yoğurdunun tadına bakarak İnönülü kadınlar tarafından üretilen ürünleri çok beğendiğini ifade etti.
İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İnönülü kadınlar tarafından üretilen ürünler hakkında görüş alışverişinde bulunarak ‘’İnönü’müzün markası olarak üretilen manda kaymağı, yoğurdu ve İnbalı’na göstermiş olduğu ilgiden dolayı şahsım ve hemşehrilerim adına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunarım’’ ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2021