Bugün: Eskişehir'de bugünkü hava durumu sıcak ve bunaltıcı olacak. Hava sıcaklığı 36 dereceye kadar yükselecek. Vatandaşların güneş çarpmasına karşı dikkatli olmaları ve bol sıvı tüketmeleri öneriliyor.

Yarın: Yarın da sıcak hava Eskişehir'de etkisini sürdürecek. Hava sıcaklığı yine 36 derece olacak. Özellikle öğle saatlerinde dışarıda bulunacakların güneş koruyucu kullanmaları tavsiye ediliyor.

Ehliyet sahiplerine müjde: Araç kullanmayı kolaylaştıran yeni düzenleme! Ehliyet sahiplerine müjde: Araç kullanmayı kolaylaştıran yeni düzenleme!

13 Haziran 2024 Perşembe: Perşembe günü sıcak hava biraz düşüş gösterse de hala yüksek olacak. Hava sıcaklığı 35 derece olarak bekleniyor. Sıcaklıklar yüksek seyretmeye devam edeceği için, kronik hastalığı olanların ve yaşlıların dikkatli olması gerekiyor.

14 Haziran 2024 Cuma: Cuma günü Eskişehir'de parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Sıcaklık 34 dereceye düşecek. Daha serin bir gün olması beklenirken, bulutlu hava biraz rahatlama sağlayabilir.

15 Haziran 2024 Cumartesi: Haftanın cumartesi gününde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı 33 derece olacak. 

Muhabir: Burak Akın