2024 yılı birinci altı aylık çalışmalarını kapsayan ve 5 gün süren hizmet içi eğitim programı birimlerin sunumlarıyla tamamlandı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü personelinin katılımıyla düzenlenen ve 2024 yılı birinci altı aylık çalışmalarını kapsayan hizmet içi eğitim programı Büyükşehir Belediyesi Taşbaşı Kültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.
5 gün süre ile Büyükşehir Belediyesi’nin daire başkanlıklarının faaliyet alanları hakkında personeli bilgilendirme, kişisel gelişim ve motivasyon arttırma amacıyla eğitimler düzenlendi.
    Eğitimler kapsamında,  “İnsan kaynakları, ulaşım, yazı işleri, zabıta, çevre koruma ve kontrol, sosyal hizmetler, bilgi işlem, mali hizmetler, gençlik ve spor hizmetleri, park bahçeler, itfaiye, sivil savunma ve afet görevleri, iş sağlığı ve güvenliği” konuları ele alındı.

Sınavsız ikinci üniversite kayıtları başlıyor Sınavsız ikinci üniversite kayıtları başlıyor

Hi̇zmet İçi̇ Eği̇ti̇m Programi Tamamlandi (5)
   Eğitim programında ilgili birimlerin daire başkanları detaylı birer sunum yaparak faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptılar.

Kaynak: Haber Merkezi