Toplantıda, kulübün güncel durumu detaylı bir şekilde ele alındı ve mali, sportif ve idari açıdan kapsamlı değerlendirmeler yapıldı. Ayrıca mevcut projelerin ilerleme durumu hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti'den Eskişehirspor'a ziyaret! AK Parti'den Eskişehirspor'a ziyaret!

Mali Durum Masaya Yatırıldı

Toplantıda, Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan İhsan Alp, kulübün mevcut mali yapısını ayrıntılı bir şekilde anlattı. Siyah Kırmızılı kulübün mali yapısının güçlendirilmesi ve sürdürülebilir bir finansal plan oluşturulması için atılacak adımlar tartışıldı. Bu kapsamda yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verildi ve fikir alışverişi yapıldı.

Altyapı Faaliyetleri

Toplantının devamında, Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Eray Saygı, altyapı faaliyetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için izlenebilir stratejiler geliştirilmesi ve genç yeteneklerin kulübe kazandırılması konularında bilgilendirme yaptı. Ayrıca, Fabrika Futbol Okullarından Sorumlu Asbaşkan Ümit Şapcı, Fabrika Futbol Okulları faaliyetlerinin yaygınlaştırılması, eğitim kalitesinin artırılması ve yıllık yaz ve kış dönemi planlamaları hakkında yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi.

Sponsorluk ve Pazarlama

Toplantının son bölümünde, kulübün marka değerinin artırılması, sponsorluk anlaşmalarının genişletilmesi ve pazarlama faaliyetlerinin etkinleştirilmesine yönelik planlar paylaşıldı. Yönetim kurulu üyeleri, kulübün uzun vadeli başarısı için yenilikçi projelerin geliştirilmesi ve uygulanması, mevcut projelerin revize edilmesi ve yeni fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda mutabık kaldı.


 

Muhabir: Burak Akın