Tarihinde ilk kez profesyonel lig olan 3. Lig’de mücadele etmesine rağmen , ilk kez sonunda Play-Off oynama başarısı göstererek şehrimizi gururlandıran Anadolu Üniversitesi Spor Kulübü’nde yeni sezon planlaması bu ay sonunda başlayacak. Başkan Galip Özsarı ve yönetimi, önümüzdeki günlerde bir araya gelerek teknik Direktör Engin Çalışır’ın raporu doğrultusunda ilk olarak sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturacak.
Kadro korınacak
Yorucu bir sezonu başarıyla tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Galip Özsarı, biraz tatil yaptıktan sonra bu ay sonu yeni sezon planlaması çalışmalarına başlayacaklarını dile getirdi. Başkan Özsarı önceliklerinin kadroyu büyük ölçüde korumak olacağını belirtti.