×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Sürgünler geri alınsın eylemi

BTS Şube Yürütme Kurulu, demiryollarında çalışan personelin istekleri dışında geçici görevle görevlendirilmesine tepki göstererek, “Sürgün geri alınsın dedi. 

Gündem 14/01/2022 09:44 14/01/2022 09:44

A- A+

Aile bütünlüğü 

Gar İstasyonu önünde bir araya gelen Şube Yönetim Kurulu, “Böylesi bir çalışma düzeni her şeyden önce aile bütünlüğüne zarar vermekte ve pek çok açıdan mağduriyetlerine neden olmaktadır. TCDD Genel Müdürlüğünün bu yanlış uygulamalarına sessiz kalmayan demiryolcular başka illere nakil ile tehdit edilmekte, korkutulmak ve sindirilmek istenmektedir.” İfadelerine yer verdi. 

 Son vermeye çağırıyoruz 

Yönetim Kurulu, “Buradan Demiryolu Meslek Lisesi Mezunu olan Demiryolcu geçmişi olan ve demiryolcuların kendisinden çok şey beklediği TCDD Genel Müdürümüze bir kez daha seslenmek istiyoruz; Aldığınız bu kararlar haksızdır, hukuksuzdur, personeli de ailelerini de mağdur etmektedir. Bu sürgünleri biran önce durdurmaya, geçici görevlendirme uygulamalarına son vermeye çağırıyoruz” dedi. 
 

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022