×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

OEDAŞ zorlu şartlara hazır

Elektrik dağıtım hizmetinin kaliteli, sürekli ve çevreye uyumlu bir şekilde sunulması için çalışmalarını sürdüren Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), çetin kış koşulları için hazırlıklarını tamamladı.

Gündem 12/01/2022 11:37 12/01/2022 11:37

A- A+

Modern altyapı 
Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinin elektrik dağıtım hizmetini sağlayan ve hizmet verdiği illerin hak ettiği yeni, çağdaş, modern bir altyapı kavuşması hedefiyle faaliyetlerine devam eden OEDAŞ, araç filosunu genişleterek 140 adet arıza bakım onarım araca yükseltti. 
Çalışmalar tamamlandı 
OEDAŞ ekipleri hizmet verdiği illeri karış karış gezerek kış soğukları öncesinde yaklaşık 60 bin adet armatürün ve 7 bin 100 kilometre alçak ve orta gerilim hattının bakımını gerçekleştirdi. 652 adet de trafonun bakımını yapan OEDAŞ, hem teknik alt yapısı hem de alanında uzman çalışanları ile kış aylarında abonelerine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti verebilmek için çalışmalarını tamamladı. 
 

YORUMLAR

...
HAYDAR
merkez Çukurhisar yeni mahallede on yıldır elektrik hattı yapılmasını bekliyoruz inşallah bu çok hızlı çalışmayla 5 yıla bize de elektrik gelir. Çukurhisar ve Satılmışoğlu sakinleri.
...
Mustafa Şimşek
İnşallah hazırdır. Kışın en soğuk günlerinde elektrik kesintisi yapıyorlar. Neymiş bakım varmış. Havanın -5 olduğu günü mü buluyorlar bakım için. Ama yinede özellikle kırsalda sahadakiler gayretle çalışıyorlar. Masa başında oturanların hatasını onlara kesmemek lazım.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022