×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

İnönü ilçesine hibe müjdesi

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönülü hemşerileri için önemli bir projeye yönelik 500.000 TL ‘lik hibe haberini kamuoyu ile paylaştı.

Gündem 14/01/2022 10:39 14/01/2022 10:40

A- A+

İçme suyu 

Başkan Bozkurt, “Hemşerilerimiz için büyük önem arz eden Martlıbaşı suyu isale hattı projemiz için, ilçemize İlbank tarafından 500.000 TL hibe tahsis edildi. Verilen bu hibe ile yapılacak 2 kilometrelik isale hattı yenilenmesi ve su deposunun yapılması projesi ilçemize değer katacak. Proje sayesinde 75 adet kültürel mahalle çeşmesi yenilenecek ve içme suyu verecek şekilde faaliyete geçecek” dedi. 

Günay’a teşekkür 

Başkan Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay’a özel olarak teşekkür ederek, ‘’Milletvekilimiz Prof. Dr. Emine Nur Günay, İnönü’yü ziyaretinde, proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almış ve projeyi gerçekleştirmek istediğimiz alanı yerinde görmüştü. Sonrasındaki girişimlerimize de tam destek verdi ve projeyi Ankara’da İnönülü hemşerilerimiz adına takip etti” dedi. (HM)

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022