×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Hani verdiğin sözler?

Eskişehirspor bugün kongreye gidiyor. Kulübün içinde bulunduğu durumdan kurtulması için çok söz verildi ama tutulmadı. Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, ‘Önceliğimiz Eskişehirspor‘ demişti. Ama sadece sözde kaldı..

Eskişehirspor 27/05/2022 10:00 27/05/2022 10:01

A- A+

Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız, 22 Haziran 2020 tarihinde göreve başladığı ilk gün kendisine sorulan soru üzerine, Eskişehirspor’a sahip çıkacağını dile getirmişti. Ayyıldız, “Ben her şeyden önce futbol oynayan birisiyim. Bizim amacımız en kısa zamanda Eskişehirspor’u Süper Lig’de görmek. Bize bu konuda ne düşüyorsa samimiyetle o yükün altına girer ve gücümüzün son damlasına kadar veririz” ifadelerini kullanmıştı.

SÖZLER UNUTULDU

Vali Ayyıldız, bu sözleriyle Eskişehirlileri ve Eskişehirspor camiasını umutlandırmıştı. Ancak aradan geçen iki yıl ve Eskişehirspor’un şu anki durumu Vali Ayyıldız’ın bu sözünü tutmadığını da açıkça gösterdi.

BAŞKAN DA TEPKİLİ

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek de son yaptığı basın toplantısında bu konuya dikkat çekmişti. Eskişehirspor'a sahip çıkılması gerektiğinin altını çizen Şimşek, "Bu böyle olmaz. Vali bey mi yapacak, belediye başaklarımız mı yapacak, kim yapacaksa bir şeyler yapsın. Gerekirse eski yöneticiler toplansın" ifadelerini kullanmıştı.
 

YORUMLAR

...
Bitirim Kemal Atal
Eskişehirspor’u ancak ben kurtarırım bi pufuma bakar herşey
...
İnan
Kim inanır....Türkan abla...Kadir İnanır.
...
Ahmet Sever
Buraya bir şey yapmaya değil her şeyi yasaklamaya gelmiş anlaşılan. Eskişehirspor'u da yasaklarsa şaşırmam.
...
Ahmet ulu
Büyükerşen vermeyince kiziyodunuz valiyede kizsaniz ya
...
Türk Yılmaz
Söz vermeyip büyük büyük konuşmasaymış iyiymiş, haklıymış ama şimdi ortaya bir söz var
...
Serkan
EsEs kimseye muhtaç olmadan küllerinden doğsun.Zaman alır ama temeli sağlam olursa hızlı yükselir.
...
örnek olsun
Mustafa Şimşek'in yazdıklarına katılıyorum AMAAAAA..... hiç kimse devletin parasını yemesin, vatandaşa enayi yerine koymasın ve devlet malına ihanet etmesin, aklımızla alay etmesin... Eski yöneticiler toplanıp yedikleri hurmaların hesabını versin ve bu konuda Türkiye'ye önek olsunlar....herkes hesap versin...
...
İsmail
Mustafa Şimşek...Trabzonspora milyonlarca avro örtülü ödenekten para verilirken neden sesiniz çıkmıyor.O paralar halkın parası değil mi.
...
Hasan
Spor kulüpleri şirket. Karda etse zararda etse kendi şirketlerini ilgilendirir. Vatandaş yada devlet kurumları zararı niye karşılasın? Bize ne? Spor kulüpleri Fethinin, Enderin Nihatın oynadığı zamanki gibi değil.
...
kara murat
Hah hah hah. Buna kargalar bile güler. Siz bu insanların hangi sözlerinin arkasında durduğunu gördünüz de bu konudaki sözünü tutmasını bekliyorsunuz? Zamanında unakıtan da eskişehirlileri eskişehirspor üzerinden kandırıp kendisini eskişehir vekili seçtirmişti. Bunun dışında vali dediğiniz adam tamam şehirde devleti temsil eder, fakat şunu unutmayın şuan valilerin rektörlerin müdürlerin hiç bir insiyatif kullanma özgürlüğü yok merkezden okey almadan. O yüzden valiye fazla da kızmayın.
...
Mustafa Şimşek
Ne yapacak Valilik birilerinin yediği paraları mı ödeyecek? Devletin parasını birileri hava atsın diye eskişehirspora mı verecek. 1 krş bile verirse devlet malına ihanet etmiş olur bunca insanın hakkı var. Mehmet Ali Şimşek başkanım ne güzel demiş. Eski yöneticiler toplanıp yedikleri hurmaların hesabını versin.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022