×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Gençlere kadın sağlığı eğitimi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Kadın Sağlığı Eğitimi Programını tamamlayan gençlerle bir araya geldi.

Gündem Eğitim Sağlık 10/05/2022 17:40 10/05/2022 17:42

A- A+

Öğrenciler
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAPV) tarafından 2013 yılından bu yana verilen eğitimler kapsamında son olarak Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şubesi bursiyer öğrencilerine yönelik eğitimler gerçekleştirildi. 


Mutluyuz
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Şube Başkanı Nuran Yenilmez, eğitimler nedeniyle teşekkür ederek, “Burada olmaktan çok mutluyuz. Türkiye’nin en iyi isim yapmış belediyesinden bu eğitimi almak bizim için onurdur, gururdur” diye konuştu.


Artmasını istiyoruz
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ise gençlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “2013’ten bu yana eğitimlerde 1200’den fazla kadın arkadaşımız eğitim gördü. Bu sayının giderek artmasını istiyoruz. Özellikle gençlerimizin bu eğitimleri alması çok önemli.” dedi.
 

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022