×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehirspor puan silmeden kurtuldu

Eskişehirspor, FİFA tarafından yine puan silme ve küme düşürülme cezaları ile karşı karşıya kaldı. Bu sorunu Başkan Şimşek, TFF ile yaptığı görüşmeler sonunda çözdü ve böylelikle  Es-ES, büyük bir tehlikeden daha kurtulmuş oldu.

Eskişehirspor 27/04/2022 10:13 27/04/2022 10:14

A- A+

Eskişehirspor, eski futbolcularının yargılama ve mahkeme ücretlerinin ödenmemesiyle nedeniyle FİFA tarafından -3,-6 ve son olarak küme düşme cezası ile karşı karşıya kalmıştı. Başkan Mehmet Şimşek ve ekibi bu sorunuda Türkiye Futbol Federasyonu ile yaptığı görüşemeler sonrası çözdü. TFF, Eskişehirspor'un eski futbolcularından Deniz Topçu, Vladyslav Kulach, Alparslan Öztürk, Nzuzi Toko, Nasim Ben Khalifa, Matias Defederico, Felix Michel, Panathinakos (Sisoko), Sebastian Pinto, Bokila, Funes Mori ve Guangzhou 'ya ait toplam 157.500 (CHF), yaklaşık 2.5 Milyon TL tutarındaki dosya masraflarını ödedi. Böylelikle büyük bir tehlikenin eşinden dönen Eskişehirspor'da sadece Odonkor dosyasının alacakları kaldı. Konu hakkında paylaşım yapan Başkan Mehmet Şimşek, “Odonkor dosyası hariç tüm dosyalar federasyon tarafından ödenerek kapatılmıştır” ifadesini kullandı. (Spor Servisi)
 

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022