×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehirliler çok şanslı

“Efsaneler” belgeseli, Eskişehir galasını  Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda yapıldı.

Gündem 25/10/2021 17:42 25/10/2021 17:43

A- A+

Teşekkür ediyorum 
Belgesel gösteriminden sonra konuşan Tuluhan Tekelioğlu, “Hayalleriyle bir kenti var eden Yılmaz Büyükerşen keşke Türkiye’yi de baştan yaratsa. Eskişehirliler çok şanslı. Burada olmak çok güzel. Yılmaz Hoca’ma hem belgesel çekimini kabul ettiği için hem de bizleri burada ağırladığı için çok teşekkür ediyorum.”ifadelerine yer verdi.
Sonsuza dek yaşayacak 
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Sevgili Tuluhan’ı tanıdığım günden beri yaratıcılığına, zekasına ve gazeteciliğine hayranım. Umuyorum ki AXA Sigorta Tuluhan’ı hep desteklesin ve Tuluhan da böyle güzel eserler yaratmaya devam etsin. Bizlerin vakti geldiğinde bu dünyadan ayrılacağız ama bu eserler gelecek kuşaklar için sonsuza dek yaşayacak.” dedi. (HM)  Efsaneler belgeseli Eskişehir’den sonra Kasım ayında Ankara Film Festivali’nde Ankaralılar ile  buluşacak.

YORUMLAR

...
Vatandaş
Sende bu kafa sende bu bağnazlık olduğu sürecede anlayamazsın sanattan, çağdaşlıktan uzak sığ bir beyine sahipsin. Eskiden otobüs çilesi unutuldu şimdi tranvay ile en kısa.sürede istediğin yere ulaşıyorsun belliki taraflı ve partilisin.
...
Hasan hüseyin acar
CHP li belediye başkanları 'nı beğenenler alın hepsi sizin olsun üste para verelim not;geri almamak şartı ile
...
Eskişehir
Daha iyisi olamazdı. Örnek şehir...
...
Mustafa Şimşek
Heyekellerle şehri var etmek ne demek ya. Şu heykel düşkünlüğünü anlamak mümkün değil. Trafik cile, alt yapı cile, tramvay cile insanlara dokunacak işler lazım heykel vs değil.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2021