×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehir'deki bu lise takdir topluyor

Emirdağ Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, beraberindeki heyetle birlikte Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. 

Eğitim 13/01/2022 10:12 13/01/2022 10:12

A- A+

Üretken ekonomiye değer katan, aranan iş gücü yetiştirmeyi amaçladıklarını ifade eden Eskişehir OSB Başkan Vekili ve Okul Temsilcisi Metin Saraç, bilimsel çalışmalar yanı sıra yetiştirecekleri nitelikli teknik elemanlarla Eskişehir sanayinin geleceğinin biçimlendirilmesinde büyük rol oynamayı hedeflediklerini ifade etti. 
Emirdağ Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe ise,  Eskişehir OSB yönetimi tarafından çağın gereklerine uygun son derece modern bir okul inşa edildiğini, okulu gezerken gördüklerinin kendilerini çok etkilediği belirtti. Aktepe, “Bu okul sadece Eskişehir OSB'ye değil, Eskişehir’e ve ülkemize ciddi katkılar sunacaktır. Sanayicilerin aramış olduğu nitelikli personel ihtiyacını büyük ölçüde karşılayacaktır” dedi.  
 

YORUMLAR

...
Mustafa Şimşek
Meslek Lislerinde ülkde ilk sıralarda olan Eskişehir deki Meslek liselerini köreltip kapatılmasına sessiz kalan meslek odaları şimdi yeni keşif yapmış gibi meslek lisesi övüyor. Yazık çok yazık Meslek liseslerinin değerini anlamak için 22 yıl geçti.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022