×

Kurumsal

Künye Kullanım Sözleşmesi Gizlilik Politikası Özel Üyelik

Haber Kategorileri

Gündem Resmi İlanlar Politika Teknoloji Eğitim Sağlık Yurttan Spor Kültür Sanat Eskişehirspor Foto Şaka

Medya

Foto Galeri Web TV Canlı TV

Makaleler

Yazarlar Makaleler

Servisler

Seri İlanlar Firma Rehberi Biyografiler Nöbetçi Eczaneler Namaz Vakitleri E-gazete Faydalı linkler Karikatürler Puan Durumu Fikstür Anketler

Destek

Üye Ol Giriş İletişim

Eskişehir'de dubalar hiçe sayılıyor!

Eskişehir’de hatalı parkı önlemek ve trafik güvenliğini sağlamak amacıyla bırakılan dubaları hiçe sayarak park yapan araçlar, görenleri hayrete düşürdü.

Gündem 22/06/2022 13:46 22/06/2022 13:48

A- A+

Tepebaşı ilçesine bağlı Eskibağlar Mahallesi’nde bulunan Akarcık Sokak ve Kumlubel Sokak kesişiminde, dubalarla çevrili alana bırakılan araçlar dikkat çekti. Hatalı parkı önlemek ve trafik güvenliğini sağlamak amacıyla yerleştirilen dubalar bile duyarsız sürücüleri durduramadı. Dubaları ezerek boş alana girdikleri görülen araçlara, çevredeki vatandaşlar ve diğer sürücüler tepki gösterdi.

Alanda bulunan bazı dubaların ise kırılmış olduğu görüldü. Aynı alan ve çevre sokaklarda neredeyse her gün hatalı park yapıldığını belirterek mahalleliler gerekli denetimlerin yapılması için yetkililere seslendi.

YORUMLAR

...
tepebaşı
"dubalar hiçe sayılıyor adam yerine bile konmuyor " öylemi olmalıydı baş köşede durmalıydı araçların durumumu onlar başının çaresine bakarlar , bunlar ya çekilir ya kaldırıma çekilir bu sorun belediyenin olacak değil ya saldım çayıra mevlam kayıra
...
Adamın Biri
Evet araç sahiplerinin yaptığı hoş birşey değil. Park edilmeyecekse park etmeyeceksin. Ama madalyonun öteki yüzü de var. Sen oradan 2 daire fazla çıkarıp fazla para kazanmak amacı ile garajsız bina dikersen millet arabasını koyacak yer arar. Garaj yapanların çoğu da ortak alan yapıyor ve o da bir şeye benzemiyor. Ben mesela Bağlarda oturmayı istemiyorum. Aracımı nereye par edeceğim ve ya kimlerle kavga edeceğim.
...
ARİF
Bazı sokaklarda her yer duba dolu. Yaşlı, hasta, engelli indirmek için bile duramıyorsunuz,. Alışveriş , eşya taşıma da eziyet. Bence (keyfi olanlar hariç) bu duba istilasını eleştirmek daha doğru olur. Bu kadar araç alındıysa insanlar nereye parkedecek? Otoparklar yetersiz ve aşırı pahalı.

YORUM YAP

haber yazılımı | Copyright © 2022