Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın

Son Güncelleme : 21 Mart 2020 09:03
Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkede Corona virüse karşı amansız bir mücadele yürütüldüğünü belirterek, "Virüsün ülkemizde vatandaşlarımız arasında bulaşıcı etkisinin en az seviyede tutulması için gece gündüz çalışıyoruz." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sosyal mesafeyi olabildiğince artırmalı, ve en önemlisi zorunda olmadıkça kesinlikle evden dışarı çıkmamalısınız" dedi.

Erdoğan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Corona virüse karşı vatandaşlara sesli mesajla çağrıda bulundu.

"Corona virüse karşı amansız bir mücadele yürütüyoruz. Bu virüs en çok yaşlıları ve kronik hastalığı bulunanları etkiliyor." ifadelerinin yer aldığı paylaşımdaki mesajda Erdoğan, şunları söyledi:

"Bildiğiniz gibi ülkemiz, tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüs ile amansız bir mücadele veriyor. Virüsün ülkemizde vatandaşlarımız arasında bulaşıcı etkisinin en az seviyede tutulması için gece gündüz çalışıyoruz. Virüs, en fazla yaşlı ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımıza bulaşıyor, en çok bu iki grubun ölümüne sebep oluyor. Bu bilgiyi aklınızdan hiçbir zaman çıkarmadan, kendinize ve etrafınızdaki yaşlı ya da kronik hastalık taşıyan yakınlarınıza dikkat etmenizi istirham ediyorum."

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakkuran Ayyildiz.

22 Mart 2020 05:07
Cikmiyacaklar zaten,o senin halkin icin yaptirdigin saray'da kalacaklar !!.

depolama

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma