ZEHİR TACİRLERİ YAKALANDI

Son Güncelleme : 24 Ocak 2020 10:01
ZEHİR TACİRLERİ YAKALANDI

Eskişehir'de, uyuşturucu madde ticareti yaptıkları öne sürülen 2 şüpheli polis ekiplerince yakalandı.

Uyuşturucu ticareti

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, kentte 'Uyuşturucu Madde Ticareti' yapan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor. Son olarak yapılan çalışmalarda, 2 şüpheli şahıs yakalandı. Şüphelilerin üzerinde ve ikametlerinde yapılan aramada; 71,88 gram esrar, 0,86 gram gelen toz esrar, 5 adet ecstacy uyuşturucu hap ele geçirildi.

Adliye'ye sevk edildiler

Ayrıca polis ekipleri, gözaltına alınan bir şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde ticareti yapmak, diğeri için de uyuşturucu madde bulundurmak veya kullanmak suçundan işlem yaptı. Öte yandan uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan bir şüpheli emniyetteki işlemleri akabinde Eskişehir Adalet Sarayına sevk edildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ATİLLA

24 Ocak 2020 12:48
Emniyet burada görevini yapıyor ama sorun çözülmüş olmuyor.Şehrimiz son yıllarda neden bu hale geldi ,başta sivil toplum örgütleri olmak üzere ilgili tüm kurumlar bu hayati konuyu ele alıp hep birlikte çözüm yolları bulmalıdır.

es

26 Ocak 2020 11:24
Ticareti yapanlar şehir dışından gelenler.

Eses

26 Ocak 2020 03:30
Ne yapsalarda bitiremezler aileleri torbaciliktan yatıyorlar ee napcaklar uyuşturucu satıp ceza evine para lazım bunlara sattirmasan gasp cinayet hırsızlık zorla ali koyma vs gibi suçlar çoğalacak.

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma