ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

18 Temmuz 2018 15:57
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.

Verimli ova

Alpu Ovası’nın Türkiye’nin en iyi tarım ovalarından biri olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bu ova sadece Eskişehir'i değil Anadolu'yu doyuruyor. Buraya kömürlü termik santral kurulamaz. Verimli topraklarımıza, temiz havamıza hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Sahip çıkacağız

Şeker Fabrikaları ile ilgili de konuşan Kılıçdaroğlu, “Şeker fabrikalarının kapatılmaması konunda milletvekillerimizle olağanüstü bir mücadele verdik, vermeye de devam ediyoruz. Milli varlığımız şeker fabrikalarımıza hep birlikte sahip çıkacak, sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi. 6'DA

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Pusat

18 Temmuz 2018 16:51
O zaman işsiz vatandaşa iş vermek, para vermek gibi bir projeniz var herhalde, Sayın Kemal Bey

Yalcin

18 Temmuz 2018 16:15
Hahahaha ilahi siz emi güldürdünüz beni

Hülya ERKAYA

19 Temmuz 2018 12:15
Şeker Fabrikaları kapatılmasın işçiler maaşsız evler ekmeksiz kalmasın. Termik Santralini de vatandaşa insanlara zarar vermeyecek yerde kursalar daha iyi olur.

Halk

18 Temmuz 2018 16:56
akepe köprübasina kömürlü santral yapacam dese eskisehirlinin büyük bölümü yap der. Malesef halkin cogunlugu sagliksiz beslenmekten gizli bir beyin hastaligina yakalandi !

fındık fıstık

19 Temmuz 2018 09:02
bayramda baklava yiyemedik. soğan patates 5tl. et 60tl. tarım bitmiş siz de termik santral ve iş diyorsunuz. inşaat şirketi kendi işçisiyle çalışacak. santrala da eskişehirli bir eleman alırlar göstermelik. bizim toprakları somürecek gidecekler. uyanın artık.

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:00
biri çıkıp deseki kılıçdar oğlu na Alpu nerede die Konya ovasını gösterir

Bektaşi

18 Temmuz 2018 21:29
Ya arkadaş sana ne bu insanlara hak gebersin ölsünler. ..alpudaki oyu görmüyor musunuz kaç oy çıkmış. .

güçsüz karınca

19 Temmuz 2018 10:49
peki siz ne yaptınız bu zamana kadar kılıçtaroğlu.siyaseti bile yapamıyorsunu.akp bu günlere sizin sayenizde geldi.

Serkan

18 Temmuz 2018 19:39
Daha hâlâ konusuyoooooooo utansalar evden çıkmaz lollik

Muzo

18 Temmuz 2018 19:47
Kımıl arkandayız .koltuğunu inceye kaptirmayacagiz. Dayan kemal abi salla salla DEVAM et

YİRMİALTI

19 Temmuz 2018 10:31
EY CHP LİLER BAŞINIZI KUMA SOKMAYIN GİDİN SOMAYA SOMALILARA SORUN SOMALILAR BİR TANE DAHA SANTRAL YAPILSIN DİYORLAR EY KK SEN GEÇ BUNLARI ÖNCE SEN VE SENİN GİBİLERİN BEYNİNİ ÖZELLEŞTİRMEK LAZIM TÜRKİYENİN GELECEĞİ ÖZELLEŞTİRMEDEDİR SEN ÖNCE BEYNİNİ ÖZELLEŞTİR ŞEKER FABRİKALARINA KESİNLİKLE D O K U N A M A Z S I N
YAKA PAÇA GÖZALTI
YAKA PAÇA GÖZALTI
Eskişehir'de, FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, birçok suçtan aranan ve hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına yakalandı.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
Yunusemre Caddesi üzerinde bulunan Eski Otogar, uzun yıllardır atıl durumda. 13 yıldır beklenen projenin hayata geçmemesi sonucu ortaya çıkan kötü görüntü Eskişehir'e yakışmıyor.
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
Emekli Başbakanlık Başmüfettişi Bülent Tarhan, Başkan Yılmaz Büyükerşen'e Eskişehirspor konusunda destek mesajı gönderdi.
VALİ DENETİMİ
VALİ DENETİMİ
81 ilde hayata geçirilen, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesini hedefleyen vatandaş odaklı ‘Açık Kapı’ hizmetlerini yerinde inceleyen Vali Özdemir Çakacak, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'de özellikle yaklaşmakta olan yerel seçimleri kazanma adına görevlendirildiklerini belirtti.
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
​İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, vatandaşın güvenilir gıdaya ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesi amacıyla rutin gıda denetimlerimize hız verdi.
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ
İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
Cumhuriyet Halk Partisi 17 Ağustos büyük Marmara depreminin yıl dönümünde aradan geçen 19 yıllık süreçte hiçbir önlem alınmadığını belirterek, yaşanan ihmalleri Meclis gündemine taşıdı.
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
Eskişehir’de, ‘Bu Bayramda Ben de Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük’ projesi kapsamında, çocuklar trafik kurallarına uymayan şoförleri kırmızı düdük çalarak uyaracak.