ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

18 Temmuz 2018 15:57
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.

Verimli ova

Alpu Ovası’nın Türkiye’nin en iyi tarım ovalarından biri olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bu ova sadece Eskişehir'i değil Anadolu'yu doyuruyor. Buraya kömürlü termik santral kurulamaz. Verimli topraklarımıza, temiz havamıza hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Sahip çıkacağız

Şeker Fabrikaları ile ilgili de konuşan Kılıçdaroğlu, “Şeker fabrikalarının kapatılmaması konunda milletvekillerimizle olağanüstü bir mücadele verdik, vermeye de devam ediyoruz. Milli varlığımız şeker fabrikalarımıza hep birlikte sahip çıkacak, sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi. 6'DA

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Pusat

18 Temmuz 2018 16:51
O zaman işsiz vatandaşa iş vermek, para vermek gibi bir projeniz var herhalde, Sayın Kemal Bey

Yalcin

18 Temmuz 2018 16:15
Hahahaha ilahi siz emi güldürdünüz beni

Hülya ERKAYA

19 Temmuz 2018 12:15
Şeker Fabrikaları kapatılmasın işçiler maaşsız evler ekmeksiz kalmasın. Termik Santralini de vatandaşa insanlara zarar vermeyecek yerde kursalar daha iyi olur.

Halk

18 Temmuz 2018 16:56
akepe köprübasina kömürlü santral yapacam dese eskisehirlinin büyük bölümü yap der. Malesef halkin cogunlugu sagliksiz beslenmekten gizli bir beyin hastaligina yakalandi !

fındık fıstık

19 Temmuz 2018 09:02
bayramda baklava yiyemedik. soğan patates 5tl. et 60tl. tarım bitmiş siz de termik santral ve iş diyorsunuz. inşaat şirketi kendi işçisiyle çalışacak. santrala da eskişehirli bir eleman alırlar göstermelik. bizim toprakları somürecek gidecekler. uyanın artık.

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:00
biri çıkıp deseki kılıçdar oğlu na Alpu nerede die Konya ovasını gösterir

Bektaşi

18 Temmuz 2018 21:29
Ya arkadaş sana ne bu insanlara hak gebersin ölsünler. ..alpudaki oyu görmüyor musunuz kaç oy çıkmış. .

güçsüz karınca

19 Temmuz 2018 10:49
peki siz ne yaptınız bu zamana kadar kılıçtaroğlu.siyaseti bile yapamıyorsunu.akp bu günlere sizin sayenizde geldi.

Serkan

18 Temmuz 2018 19:39
Daha hâlâ konusuyoooooooo utansalar evden çıkmaz lollik

Muzo

18 Temmuz 2018 19:47
Kımıl arkandayız .koltuğunu inceye kaptirmayacagiz. Dayan kemal abi salla salla DEVAM et

YİRMİALTI

19 Temmuz 2018 10:31
EY CHP LİLER BAŞINIZI KUMA SOKMAYIN GİDİN SOMAYA SOMALILARA SORUN SOMALILAR BİR TANE DAHA SANTRAL YAPILSIN DİYORLAR EY KK SEN GEÇ BUNLARI ÖNCE SEN VE SENİN GİBİLERİN BEYNİNİ ÖZELLEŞTİRMEK LAZIM TÜRKİYENİN GELECEĞİ ÖZELLEŞTİRMEDEDİR SEN ÖNCE BEYNİNİ ÖZELLEŞTİR ŞEKER FABRİKALARINA KESİNLİKLE D O K U N A M A Z S I N
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.