paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

18 Temmuz 2018 15:57
ZEHİR SANTRALİNİ YAPTIRMAYACAĞIZ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni dönemin ilk grup toplantısı sonrasında Eskişehirli kadınları makamında ağırladı. Termik santralin gündeme geldiği ziyarette konuşan Kılıçdaroğlu, “Bu zehir santralini yaptırmayacağız” dedi.

Verimli ova

Alpu Ovası’nın Türkiye’nin en iyi tarım ovalarından biri olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, “Bu ova sadece Eskişehir'i değil Anadolu'yu doyuruyor. Buraya kömürlü termik santral kurulamaz. Verimli topraklarımıza, temiz havamıza hep birlikte sahip çıkacağız” dedi.

Sahip çıkacağız

Şeker Fabrikaları ile ilgili de konuşan Kılıçdaroğlu, “Şeker fabrikalarının kapatılmaması konunda milletvekillerimizle olağanüstü bir mücadele verdik, vermeye de devam ediyoruz. Milli varlığımız şeker fabrikalarımıza hep birlikte sahip çıkacak, sonuna kadar mücadele edeceğiz” dedi. 6'DA

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Pusat

18 Temmuz 2018 16:51
O zaman işsiz vatandaşa iş vermek, para vermek gibi bir projeniz var herhalde, Sayın Kemal Bey

Yalcin

18 Temmuz 2018 16:15
Hahahaha ilahi siz emi güldürdünüz beni

Hülya ERKAYA

19 Temmuz 2018 12:15
Şeker Fabrikaları kapatılmasın işçiler maaşsız evler ekmeksiz kalmasın. Termik Santralini de vatandaşa insanlara zarar vermeyecek yerde kursalar daha iyi olur.

Halk

18 Temmuz 2018 16:56
akepe köprübasina kömürlü santral yapacam dese eskisehirlinin büyük bölümü yap der. Malesef halkin cogunlugu sagliksiz beslenmekten gizli bir beyin hastaligina yakalandi !

fındık fıstık

19 Temmuz 2018 09:02
bayramda baklava yiyemedik. soğan patates 5tl. et 60tl. tarım bitmiş siz de termik santral ve iş diyorsunuz. inşaat şirketi kendi işçisiyle çalışacak. santrala da eskişehirli bir eleman alırlar göstermelik. bizim toprakları somürecek gidecekler. uyanın artık.

vatandaş

19 Temmuz 2018 09:00
biri çıkıp deseki kılıçdar oğlu na Alpu nerede die Konya ovasını gösterir

Bektaşi

18 Temmuz 2018 21:29
Ya arkadaş sana ne bu insanlara hak gebersin ölsünler. ..alpudaki oyu görmüyor musunuz kaç oy çıkmış. .

güçsüz karınca

19 Temmuz 2018 10:49
peki siz ne yaptınız bu zamana kadar kılıçtaroğlu.siyaseti bile yapamıyorsunu.akp bu günlere sizin sayenizde geldi.

Serkan

18 Temmuz 2018 19:39
Daha hâlâ konusuyoooooooo utansalar evden çıkmaz lollik

Muzo

18 Temmuz 2018 19:47
Kımıl arkandayız .koltuğunu inceye kaptirmayacagiz. Dayan kemal abi salla salla DEVAM et

YİRMİALTI

19 Temmuz 2018 10:31
EY CHP LİLER BAŞINIZI KUMA SOKMAYIN GİDİN SOMAYA SOMALILARA SORUN SOMALILAR BİR TANE DAHA SANTRAL YAPILSIN DİYORLAR EY KK SEN GEÇ BUNLARI ÖNCE SEN VE SENİN GİBİLERİN BEYNİNİ ÖZELLEŞTİRMEK LAZIM TÜRKİYENİN GELECEĞİ ÖZELLEŞTİRMEDEDİR SEN ÖNCE BEYNİNİ ÖZELLEŞTİR ŞEKER FABRİKALARINA KESİNLİKLE D O K U N A M A Z S I N
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.