ZAMAN DAİMA ATATÜRK’Ü GÖSTERECEK

11 Kasım 2019 16:10
ZAMAN DAİMA ATATÜRK’Ü GÖSTERECEK

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin 10 Kasım Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında düzenlediği Senfoni Orkestrası konseri, sanatseverler tarafından ayakta alkışlandı.

Türküler ve marşlar

Eskişehir bu 10 Kasım’da da Ata’sına olan bağlılığını düzenlenen farklı etkinliklerle gösterdi. Atatürk’ün sevdiği şarkılar, türküler ve marşların seslendirildiği konser sonunda sanatçıları tek tek kutlayan Başkan Büyükerşen “Fikirlerinden, eserlerinden ve cesaretinden aldığımız güçle yolundan hiç ayrılmadan ilerlerken, Eskişehir için dün ve bugün olduğu gibi bundan sonra da zaman daima Atatürk'ü gösterecektir. O’nu bir gün değil, her gün yaşıyor, her gün anıyoruz” dedi. Sanatçılara sahnede eşlik eden Başkan Büyükerşen ve orkestra, Eskişehirlilerin de katılımı ile hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı seslendirdi.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hak

12 Kasım 2019 09:04
"Beni övmeyi bırakınız,gelecek için neler yapacaksınız ondan bahsedin."M.Kemal ATATÜRK

KADİR GÜÇLÜ

11 Kasım 2019 23:55
Vallahi hizmet sizin bünyenize ağır geliyor ve sizi bozuyor. Atatürkü mezarında bile çok yoruyorsunuz . İş yapın iş milletin hayatını kolaylaştıracak işler yapın .

Narin

11 Kasım 2019 17:58
Siz çalın oynayın. Kokteyli kokteyli geceler günler. Kenar mh. Belediyecilik hizmeti bekliyor. Yemin ederim ATATÜRK yaşasaydı hepinizi görevden alırdı. Asli vazifemizi unuttuğunuz için. Bir de sosyal demokrat diye geçinirsiniz.

Tarık

11 Kasım 2019 17:25
Yılmaz hoca Fevziçakmak mah. Belediyecilik hizmeti bekler. 21 senelik Büyükşehir Belediye başkanısın Atatürk Bize çok çalışmayı emrediyor. Şak şuk la olmuyor bu işler. Marşlada olmaz. Haydi Büyükerşen ve Ahmet Ataç FEVZİÇAKMAK mah. Belediyecilik hizmetine koş. Atatürk de sizden bunu isterdi.

Harput

12 Kasım 2019 08:54
Gösteriş işleri tam gaz. Aslan sosyal demokratlar. Kenar mh. Fakir halk belediyecilik hizmeti bekliyor. Aslan burjuva

salih

12 Kasım 2019 09:47
belediyenin bütçesi yetmiyormuş 3,50 den 5 tl ye çıkan kalabak suyu ndan gelen para var ve böyle yok konser etkinlik diye tepinceğinize o parayla otobüsleri tramvayları arttırın yolları kaldırımlarını düzenleyin

ÇAYELİNDEN ÖTEYE

13 Kasım 2019 00:23
Her şey çok güzel olacak sezonu kapandı bitti , şimdi CHP'li belediyelerin halkı öpme sezonu başladı . Bakın odunpazarı belediyesi sümen altında biriktirdiği kaldırım, asfalt katılım parası tahsil etme gayretine , tepebaşı belediyeside eski defterleri karıştırıp bir şekilde çapanoğlu yaratıp yüklü emlak vergisi ve katmerli ceza şakaları yapıyor millete . Yinede bizi seviyorlar ve herkesi kucaklıyorlar . Şanslıyızzzzz şanslı iyi sezona girdik .

Veli AKMEŞE

13 Kasım 2019 00:05
Sayın hocam 11 kasımda türkiye çapında düzenlenen ağaç dikme kampayasında 11 milyon ağaç dikildi . Acaba siz belediye olarak neden bu kampanyaya dahil olmadınız ? Katılsaydınız yapraklar sizi alkışlayabilirdi !