ZABITA 192 YAŞINDA

05 Eylül 2018 16:52
ZABITA 192 YAŞINDA

Zabıta Teşkilatı'nın 192.yıl dönümü olması nedeniyle Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi ve zabıta memurları Vilayet Meydanı'n daki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Sorumlulukları yerine getirmek

Zabıtanın görevinin farkındalık olduğunu vurgulayan Hamzaçebi, “Eskişehir gibi modern, canlı ve hareketli bir şehirde bu sorumlulukları yerine getirmek tabi ki kolay bir iş değildir. Aksayan, yetişemediğimiz konular muhakkak vardır. Bu konuda tüm vatandaşımızın,yetkiye sahip il müdürlüklerimizin basın mensubu arkadaşlarımızın el birliğiyle halledeceğimize inanıyorum”dedi.

Eskişehir örnek kenttir

Söz konusu Eskişehir'se hepimiz için gerisi teferruat olmalıdır diyen Hamzaçebi, “Burada kısır döngülere ve suçlayıcı ithamlara değil, karşılıklı işbirliğine ihtiyacımız olduğu açıktır. Zabıtanın görev alanına giren tüm konularda Eskişehir kenti örnek bir kenttir. Buna hizmet eden mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemali

06 Eylül 2018 12:31
İtfaiyeci olarak bende zabıta kardeşlerimizi kutlarım.Kazasız belasız hayırlı işler dilerim.Bir gün itfaiye haftası eskişehir'e uğrarda hatırlanırsak sizleri bekleriz.
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.