ZABITA 192 YAŞINDA

05 Eylül 2018 16:52
ZABITA 192 YAŞINDA

Zabıta Teşkilatı'nın 192.yıl dönümü olması nedeniyle Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi ve zabıta memurları Vilayet Meydanı'n daki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Sorumlulukları yerine getirmek

Zabıtanın görevinin farkındalık olduğunu vurgulayan Hamzaçebi, “Eskişehir gibi modern, canlı ve hareketli bir şehirde bu sorumlulukları yerine getirmek tabi ki kolay bir iş değildir. Aksayan, yetişemediğimiz konular muhakkak vardır. Bu konuda tüm vatandaşımızın,yetkiye sahip il müdürlüklerimizin basın mensubu arkadaşlarımızın el birliğiyle halledeceğimize inanıyorum”dedi.

Eskişehir örnek kenttir

Söz konusu Eskişehir'se hepimiz için gerisi teferruat olmalıdır diyen Hamzaçebi, “Burada kısır döngülere ve suçlayıcı ithamlara değil, karşılıklı işbirliğine ihtiyacımız olduğu açıktır. Zabıtanın görev alanına giren tüm konularda Eskişehir kenti örnek bir kenttir. Buna hizmet eden mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemali

06 Eylül 2018 12:31
İtfaiyeci olarak bende zabıta kardeşlerimizi kutlarım.Kazasız belasız hayırlı işler dilerim.Bir gün itfaiye haftası eskişehir'e uğrarda hatırlanırsak sizleri bekleriz.
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.