YUNUSEMRE CADDESİ YENİLENİYOR

17 Ağustos 2018 15:55
YUNUSEMRE CADDESİ  YENİLENİYOR

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Yunusemre Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Sorumluluk alanındaki caddelerde yol bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, şehrin en büyük caddelerinden biri olan Yunusemre Caddesi’nde asfalt yenileme ve bakım çalışmalarını trafik yoğunluğunun olmadığı gece saatlerinde büyük bir hızla sürdürüyor. Çalışmaların Kurban Bayramı’na kadar tamamlanacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bayram sonrasında da cadde ve bulvarlarda çalışmaların devam edeceğini belirttiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet

17 Ağustos 2018 17:35
Lütfen Basın Şehitleri Caddesini de yenileyen!!! Ali Fuat Güven ve Çakmak Caddesi kesişimleri başta olmak üzere, asfalt kalitesi köy yolundan farksız!!!

yasin

17 Ağustos 2018 16:45
yapılan hizmet güzeldir . lakin yunusemre caddesinde asfaltın yenilenmesi gereklimi idi .

Poyraz

18 Ağustos 2018 01:31
Yahu belediyenin zaten yapması gereken şeyler şöyle haber yapılıp marifetmiş gibi reklam yapılıyor ya kahkaha atıyorum hahahahaha

Yasin

17 Ağustos 2018 23:26
Fevziçakmak mah hizmet görmediği için natürel kaldı Sandıkta da da gereğini yapar 20 senedir merkezden çıkamadınız

BÜLENT

17 Ağustos 2018 19:02
ZİYAPAŞA CADDESİ ÖNEMLE ÇÖP VE ASFALT SORUNU ÇİÇEK YOK.DEFALARCA RİCA ETTİK.

Rıdvan çolak

17 Ağustos 2018 18:44
Ali Fuat Caddesi İŞ bankası karşısı asfalt çok kötü durumda büyük araçlar geçince evler sallanıyor sanki deprem oluyormuş gibi BELEDİYE ye 22.000 tl asfalt parası ödedim .Belediye bir kasısı tamır etmiyor,yapmıyor biz mağdur oluyoruz aynı zamanda evimiz sallantıdan zarar goruyor.Yetkililer duyar inşallah asfalt parası ödeyen babam Mehmet ÇOLAK
AKIL ALMAZ SAVUNMA
AKIL ALMAZ SAVUNMA
Eskişehir'de, SIM kartın çalışmaması nedeniyle çıkan kavgada bir kişiyi bıçakla öldürdükleri iddia edilen sanıkların davasında yapılan savunma adeta ‘pes’ dedirtti.
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
PARLAYAN YILDIZIMIZSINIZ
Birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, İl Başkanı Abdülkadir Adar ve parti yöneticileri ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
ESKİŞEHİR HUZUR KENTİ
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Toplantıda konuşan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir'in huzur kenti olduğunu söyledi.
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
DOĞAN: ORTAK ADAYIM
AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, MHP’nin Odunpazarı’ndaki temsilcileri ile bir araya geldi. Doğan “Cumhur İttifakı’nın ortak adayıyım” dedi.
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
HAYVANCILIĞI VE TARIMI YOK ETTİLER
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Eskişehir İl Koordinasyon Kurulu’nu ziyaret etti.
UÇUCU MADDE UYARISI
UÇUCU MADDE UYARISI
Kimya Mühendisleri Odası Eskişehir Bölge Temsilciliği Başkanı Kenan Çalışır, piyasada rahatlıkla temin edilebilen uçucu maddelerin satışlarına sıkı denetimlerin getirilmesi ve madde bağımlılığıyla ilgili rehabilitasyon merkezlerinin artması gerektiğini belirtti.
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
TEKNİSYENLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Kütahya'da ormanlık alanda yollarını kaybeden 4 elektrik dağıtım şirketi görevlisi teknisyen, mahsur kaldıkları bölgeden Eskişehir 1. Ana Jet Üstü Kotutanlığı'ndan bölgeye gönderilen helikopterle kurtarıldı. 
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
KAPANAN YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI
Eskişehir'de etkili olan yoğun kar yağışı sonucu kapanan yollar arasında bulunan Eskişehir-Sarıcakaya karayolu, Karayolları ve Sarıcakaya Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmasıyla tekrar ulaşıma açıldı. 
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
ÇAKIRÖZER DESTEK İSTEDİ
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Çağlan Kayapınar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Çakırözer, hem partisinin belediye başkan adayları için destek istedi.