YUNUSEMRE CADDESİ YENİLENİYOR

17 Ağustos 2018 15:55
YUNUSEMRE CADDESİ  YENİLENİYOR

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Yunusemre Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Sorumluluk alanındaki caddelerde yol bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, şehrin en büyük caddelerinden biri olan Yunusemre Caddesi’nde asfalt yenileme ve bakım çalışmalarını trafik yoğunluğunun olmadığı gece saatlerinde büyük bir hızla sürdürüyor. Çalışmaların Kurban Bayramı’na kadar tamamlanacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bayram sonrasında da cadde ve bulvarlarda çalışmaların devam edeceğini belirttiler.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ahmet

17 Ağustos 2018 17:35
Lütfen Basın Şehitleri Caddesini de yenileyen!!! Ali Fuat Güven ve Çakmak Caddesi kesişimleri başta olmak üzere, asfalt kalitesi köy yolundan farksız!!!

yasin

17 Ağustos 2018 16:45
yapılan hizmet güzeldir . lakin yunusemre caddesinde asfaltın yenilenmesi gereklimi idi .

Poyraz

18 Ağustos 2018 01:31
Yahu belediyenin zaten yapması gereken şeyler şöyle haber yapılıp marifetmiş gibi reklam yapılıyor ya kahkaha atıyorum hahahahaha

Yasin

17 Ağustos 2018 23:26
Fevziçakmak mah hizmet görmediği için natürel kaldı Sandıkta da da gereğini yapar 20 senedir merkezden çıkamadınız

BÜLENT

17 Ağustos 2018 19:02
ZİYAPAŞA CADDESİ ÖNEMLE ÇÖP VE ASFALT SORUNU ÇİÇEK YOK.DEFALARCA RİCA ETTİK.

Rıdvan çolak

17 Ağustos 2018 18:44
Ali Fuat Caddesi İŞ bankası karşısı asfalt çok kötü durumda büyük araçlar geçince evler sallanıyor sanki deprem oluyormuş gibi BELEDİYE ye 22.000 tl asfalt parası ödedim .Belediye bir kasısı tamır etmiyor,yapmıyor biz mağdur oluyoruz aynı zamanda evimiz sallantıdan zarar goruyor.Yetkililer duyar inşallah asfalt parası ödeyen babam Mehmet ÇOLAK
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.