YÜCEL İLDİZ UMUT VERDİ

Son Güncelleme : 29 Aralık 2017 12:12
YÜCEL İLDİZ UMUT VERDİ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, ikinci yarıdan umutlu olduğunu söyledi.

İstanbul kaynaklı yayın yapan bir Radyo'ya konuk olan İldiz, ilk yarıda zorluklara rağmen iyi puanlar aldıklarını ifade etti. Bolu ve Adana maçları hariç diğer maçlarda elde edilen skorlarla ateş hattının üzerinde kaldıklarını söyleyen İldiz, " İki maçtada beklenmedik yenilgiler aldık. Özellikle Adana maçında iyi oynadık. Pozisyonlar kaçırdık ve galibiyeti elde edemedik." dedi. Ikinci yarı öncesinde Halil Ünal başkanlığındaki yönetimin ekonomik sorunları çözmek için büyük uğraş verdiğini söyleyen İldiz, " Şu anda transfer tahtasının açılması mümkün değil. Ancak çalışmaların iyi olduğunu biliyorum. Ayrıca Erkan ve Dorukhan ile transfer haberleri çıkıyor. Elbet kulübün ekonomik çıkarları önemli ama ikisi de değerli ve takıma katkı yapan isimler. Istenmeleri doğal. Ancak biz bırakma niyetinde değiliz." diye konuştu. Yücel İldiz, ligin çetin geçtiğini iki maç kazanan takımın yukarıya, iki maç kaybeden takımın ise aşağıya indiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.