YÖNETİM'DEN ERKAN ZENGİN AÇIKLAMASI

Son Güncelleme : 30 Aralık 2017 08:12
YÖNETİM'DEN ERKAN ZENGİN AÇIKLAMASI

Eskişehirspor yönetimi Erkan Zengin satılacak ve FIFA borçları kapatılacak haberlerinin gerçeği yansıtmadığına yönelik bir açıklama yaptı.

Resmi siteden yapılan açıklama ise şöyle: “Kulübümüz profesyonel futbolcusu olan Erkan Zengin ile ilgili bir gruba ait gazete ve sosyal medya sitelerinde yer alan haberin Yönetim Kurulumuz ile hiç bir ilgisi yoktur. Her zamanki gibi yalan ve hayal ürünü olan bu haberlere itibar etmeyiniz. Erkan Zengin kaptanımızdır ve öyle de devam edecektir”

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemali CCCC

01 Ocak 2018 00:17
Erkan Zengin'i küçümseyen yorumlar yapanlara sesleniyorum...Nankörlük yapmayın , el insaf diyorum başka birşey de demiyorum...Adam daha ne yapsın ?

EsEs

30 Aralık 2017 17:21
Bu kadar...Erkan bizim canımız.

Melahat sen

15 Ocak 2018 04:55
Es es eyledim hayırlar başarılar dilerim

Hüseyin ÖZKAN

30 Aralık 2017 23:15
Kim ne yapacak bunu, Allah aşkına ilk yarı 17 maçta, kaç maç oynadı, kaç gol attı, takıma ne katkı verdi? Kaç puan kazandırdı? Müsabaka 2-0 olduktan sonra 3. golü atmak ya da penaltıdan gol atmakla bu iş olmaz. İkili mücadelelerde devamlı başarısız, Eskişehirspor'dan aldığı ücreti kimse vermez. Böyle palavra haberlere inanmayın. Giderse yolu açık olsun. Gitsin de görelim!

mehmet

30 Aralık 2017 18:00
Erkan Zenginden başka yazacak haber kalmadı mı
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.