YÖNETİM İMZALARI ATTIRACAK

11 Haziran 2019 08:54
YÖNETİM İMZALARI ATTIRACAK

Eskişehirspor yönetimi ilk etapta sözleşmeleri sona eren futbolcularla sözleşme yenileyecek. Ayrıca sözleşmeleri devam eden tüm futbolculara belli oranlarda ödeme yapacak. Ayrıca teknik direktör sorunu ise Başkan Osman Taş'ın Almanya dönüşünde çözülmüş olacak.

Eskişehirspor yönetimi öncelikle teknik heyet sorununu çözmek için çalışmalarına hız verdi. İşleri nedeniyle Almanya'ya giden Başkan Osman Taş'ın Çarşamba günü gelerek bu sorunun çözümü konusunda yönetimle görüşüp net kararını vermesi bekleniyor. Başkan Taş, Fuat Çapa ile anlaşma sağlanamazsa listede bulunan isimlerle görüşmelere başlayacak. Mehmet Altıparmak, Osman Özköylü, Metin Diyadin, Coşkun Demirbakan, Ahmet Taşyürek, Yalçın Koşukavak gibi teknik adamların isimleri yönetimin masasında bulunuyor.

İÇ TRANSFER ÇÖZÜLECEK

Son anda bir değişiklik olmazsa Es Es'in dış transfer için tahtayı açması zor gözüyor. Yönetim kurulu öncelikli olarak iç bünyede bulunan futbolcuların yaklaşık 6 Milyon TL tutan alacaklarının büyük bölümünü ödeyip takımı kampa huzurlu bir şekilde göndermeyi arzu ediyor. Puan silme risklerine karşı yabancı oyuncuların hukuk danışmanlarıyla görüşmelerin ise olumlu geçtiği öğrenildi. Ayrıca iç transferde sözleşmeleri sona eren Bedirhan, İbrahim Halil gibi isimlerle hafta içinde son kez görüşme yapılacak. Bu hafta içinde imza krizinin tatlıya bağlanması bekleniyor.Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

11 Haziran 2019 09:05
Furgan'ı almayın bırakın gitsin ondan bişey olmaz. Babası yönetimde diye torpille yetenekmi aşılanacak. olmayınca olmaz.

vatandaş

11 Haziran 2019 09:03
alt yapıya önem verin alt yapıya.. bikaç yıl sonra alttan gelecek jenerasyonda kalmıyor mektepli hoca getirin alaylılardan çok çektik zaten bu kafa ile her sene diken üstünde sezon açar sezon kapatırız..

esesli

11 Haziran 2019 10:04
musdafa topkaya seçim öncesi 60 trilyon bağışlayacağım karşılıksız demişti,zaman geçirmeden parayı versinki transfere başlansın,bekliyoruz.