YOLLARDA YOĞUN ÇALIŞMA

11 Temmuz 2018 16:03
YOLLARDA YOĞUN ÇALIŞMA

Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde sorumluluk alanında bulunan cadde ve bulvarlarda gerçekleştirdiği asfalt yenileme çalışmalarının yanı sıra tretuvarları da yenileyerek caddeleri modern bir hale getiriyor.

Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte kent merkezi ve kırsalda çalışmalarına yoğun bir tempoda devam eden Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, sorumluluk alanındaki cadde ve bulvarda tretuvar yenileme çalışmalarına da hız verdi. Birlik Caddesi ve Çilem Caddesi’nde yoğun bir tempoda çalışan ekipler, tretuvarları yenileyerek sıcak asfalt çalışması gerçekleştiriyor. Engelli vatandaşlar için engelli rampalarının da yapıldığı caddede, esnaflar başta olmak üzere tüm mahalleli çalışmaları yakından takip ediyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ANIL

12 Temmuz 2018 07:50
yeni başkanlık kayırlı uğurlu olsun,diyorlardı ki ; dolar düşecek suni yükseliş var,DIŞ MİHRAKLAR V.S!!!. /// an itibarıyle dolar 5 tl. ülkesini seven biri olsalardı hileye hurdaya tenezül etmeden defolup gitmeleri gerekiyordu. ama ne pahasına olursa olsun AÇ KALALIM AMA MÜSLÜMAN UYUYALIM.

Cecey

11 Temmuz 2018 21:27
Saat:21,20 ve elektrik kesintisi osmangazi mahallesi rezillik