YOLLAR BAKIMDA

18 Temmuz 2018 15:45
YOLLAR BAKIMDA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler Borsa, Sakarya 2, Kırım ve Sivrihisar 2 caddelerinde asfalt bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarının tamamlandığı yollarda çizgi boyama işlemlerinin sürdüğünü belirterek çalışma yapılan alanlarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

18 Temmuz 2018 16:48
Yahu zaten olması gereken şeyleri. Belediyelerin yapmakla sorumlu olduğu şeyleri, neden önemli bir şeymiş gibi reklam yapıyorsunuz

ok

19 Temmuz 2018 07:58
3 gündür yol kapalı hayırdır özel bir asfalt mı döküyorsunuz.

Eses26

19 Temmuz 2018 21:51
Emek mahallesini geçen sene zift atıldı şuan gelin bakın elektrikler yer altına inecekmis arkadaş o zaman geçen sene yapacaktiniz her yer rezalet olmaz boyle

emekli

19 Temmuz 2018 16:18
koskoca emek mahallesi taşlı tarla oldu biraz da oralara yatırım yapın

Hülya Erkaya

19 Temmuz 2018 12:28
Aras kardeşim neden kızıyorsun öneri yap sende güzel dökün güzel asfalt yapın desen. Kolay gelsin de sende git yardıma o yüzden belki yazdılar siteye.

Yalcin

19 Temmuz 2018 09:46
Yunusemre caddesini atatürk caddesini muttalıp caddesini ne zaman düzelteceksiniz köstebek yuvası gibi bu caddeler

Musti

19 Temmuz 2018 08:30
Seçim mi var yoksa?

vatandaş

19 Temmuz 2018 13:30
seçimler yaklaşıyor tabi

Hülya ERKAYA

19 Temmuz 2018 12:30
Kızmayın hepiniz birden belediye hangisine yetişsin sizde akşamları gündüzleri birer saat yardımcı olun tüm işler bitsin.

Hayret

19 Temmuz 2018 11:46
Yaz günü yol yapılmaz kış günü yapılır. Seçim mi var yoksa?

Esesli

18 Temmuz 2018 19:35
Basın Şehitleri ve Çilem Caddesinede bir bakın!!!!

Ahmet Sezgin

18 Temmuz 2018 21:44
Ziyapaşa cad. Mini taksi önüne set ve çizgi çekilmesi. Akşam trafiğinde arabaların aralarından geçmek zor oluyor. Yeni pazar ve ve çevresinin asfalt ve kaldırımlarının yeni den yapılması. +
YAKA PAÇA GÖZALTI
YAKA PAÇA GÖZALTI
Eskişehir'de, FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, birçok suçtan aranan ve hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına yakalandı.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
Yunusemre Caddesi üzerinde bulunan Eski Otogar, uzun yıllardır atıl durumda. 13 yıldır beklenen projenin hayata geçmemesi sonucu ortaya çıkan kötü görüntü Eskişehir'e yakışmıyor.
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
Emekli Başbakanlık Başmüfettişi Bülent Tarhan, Başkan Yılmaz Büyükerşen'e Eskişehirspor konusunda destek mesajı gönderdi.
VALİ DENETİMİ
VALİ DENETİMİ
81 ilde hayata geçirilen, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesini hedefleyen vatandaş odaklı ‘Açık Kapı’ hizmetlerini yerinde inceleyen Vali Özdemir Çakacak, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'de özellikle yaklaşmakta olan yerel seçimleri kazanma adına görevlendirildiklerini belirtti.
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
​İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, vatandaşın güvenilir gıdaya ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesi amacıyla rutin gıda denetimlerimize hız verdi.
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ
İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
Cumhuriyet Halk Partisi 17 Ağustos büyük Marmara depreminin yıl dönümünde aradan geçen 19 yıllık süreçte hiçbir önlem alınmadığını belirterek, yaşanan ihmalleri Meclis gündemine taşıdı.
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
Eskişehir’de, ‘Bu Bayramda Ben de Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük’ projesi kapsamında, çocuklar trafik kurallarına uymayan şoförleri kırmızı düdük çalarak uyaracak.