paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

YOLLAR BAKIMDA

18 Temmuz 2018 15:45
YOLLAR BAKIMDA

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, merkez ve kırsal bölgelerde bulunan cadde ve bulvarlarda asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Ekipler Borsa, Sakarya 2, Kırım ve Sivrihisar 2 caddelerinde asfalt bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı’na bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarının tamamlandığı yollarda çizgi boyama işlemlerinin sürdüğünü belirterek çalışma yapılan alanlarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Yorumlar (12) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

18 Temmuz 2018 16:48
Yahu zaten olması gereken şeyleri. Belediyelerin yapmakla sorumlu olduğu şeyleri, neden önemli bir şeymiş gibi reklam yapıyorsunuz

ok

19 Temmuz 2018 07:58
3 gündür yol kapalı hayırdır özel bir asfalt mı döküyorsunuz.

Eses26

19 Temmuz 2018 21:51
Emek mahallesini geçen sene zift atıldı şuan gelin bakın elektrikler yer altına inecekmis arkadaş o zaman geçen sene yapacaktiniz her yer rezalet olmaz boyle

emekli

19 Temmuz 2018 16:18
koskoca emek mahallesi taşlı tarla oldu biraz da oralara yatırım yapın

Hülya Erkaya

19 Temmuz 2018 12:28
Aras kardeşim neden kızıyorsun öneri yap sende güzel dökün güzel asfalt yapın desen. Kolay gelsin de sende git yardıma o yüzden belki yazdılar siteye.

Yalcin

19 Temmuz 2018 09:46
Yunusemre caddesini atatürk caddesini muttalıp caddesini ne zaman düzelteceksiniz köstebek yuvası gibi bu caddeler

Musti

19 Temmuz 2018 08:30
Seçim mi var yoksa?

vatandaş

19 Temmuz 2018 13:30
seçimler yaklaşıyor tabi

Hülya ERKAYA

19 Temmuz 2018 12:30
Kızmayın hepiniz birden belediye hangisine yetişsin sizde akşamları gündüzleri birer saat yardımcı olun tüm işler bitsin.

Hayret

19 Temmuz 2018 11:46
Yaz günü yol yapılmaz kış günü yapılır. Seçim mi var yoksa?

Esesli

18 Temmuz 2018 19:35
Basın Şehitleri ve Çilem Caddesinede bir bakın!!!!

Ahmet Sezgin

18 Temmuz 2018 21:44
Ziyapaşa cad. Mini taksi önüne set ve çizgi çekilmesi. Akşam trafiğinde arabaların aralarından geçmek zor oluyor. Yeni pazar ve ve çevresinin asfalt ve kaldırımlarının yeni den yapılması. +
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.