Yoğun bakımda eğlenceye soruşturma

Son Güncelleme : 20 Kasım 2019 14:11
Yoğun bakımda eğlenceye soruşturma

Manisa'da Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde görevli çalışanların sosyal medyada paylaşılan eğlence görüntüleri üzerine soruşturma başlatıldı.

Manisa'da Alaşehir Devlet Hastanesi acil servisinde çalışan sağlıkçıların eğlence görüntüleri sosyal medyada hızla yayıldı. Yoğun bakım servisinde çekildiği öğrenilen görüntülerde bazı hastane çalışanlarının birbirlerinin üzerine köpük sıkarak eğlendiği görülüyor.Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görüntülerle ilgili soruşturma başlattı. Haklarında idari işlem başlatılan sağlık çalışanlarının geçici olarak başka kurumlarda görevlendirildiği belirtildi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KAHRAMAN

20 Kasım 2019 15:16
Adı üstünde acil servis yani her türlü sıkıntılı vakanın çözüm bulduğu bu önemle alanda çalışanların işin ciddiyetine uymayan davranışları sebebiyle gereken cezayı görmelidirler.

Eses

20 Kasım 2019 19:17
Acil servis çalışanların en yoğun ve ağır çalışma şartlarına maruz kaldığı yerlerdir. Çalışma ortamında şakalaşmak, yoğun tempoda biraz olsun mutlu olmak, gülmek zarar vermez. Tam tersine ekip ruhu ile beraber çalışma verimini arttırır. Unutulmamalıdır ki orada çalışanlar yeri gelir hasta yakınının saldırısına, hakaretine maruz kalır. Can kurtarmak için emeklerini feda ederler. Uykusuz kalırlar. Bazen kurulan bir canın mutluluğun, bazen kaybedilen canın acısına maruz kalırlar. Unutmayın onlar robot değil.

Vatandas

20 Kasım 2019 19:02
Evet sağlıkta çığır atlafık avrupa bizi kıskanıyo

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama