YILMAZ VURAL'DAN TARAFTARA ÇAĞRI

24 Nisan 2018 16:35
YILMAZ VURAL'DAN TARAFTARA ÇAĞRI

Spor Toto 1. Lig takımlarından Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, taraftara hafta sonu oynayacakları Boluspor maçında tribünleri doldurmaları çağrısında bulundu.

Vural, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Eskişehirspor'un tüm kurumları ile birlikte el ele verip bu zor durumdan çıkacağına inandığını söyledi. Futbolun sadece spor olmadığını belirten Vural, "Futbol, çok önemli bir sosyal olay. Eskişehir'in de sosyal olayı. Kentin en önemli markası." ifadelerini kullandı.

Vural, kentteki otellerin hafta sonu dolduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: "Kent yöneticileri bu şehir için o kadar çok şey yapmış ki başka kentlerden Eskişehir'de iki gününü geçirip çoluk, çocuk herkesin gezip, eğleneceği bir ortam oluşmuş. Hep beraber omuz omuza vererek önümüzdeki yılın hem ekonomik hem de kadrosal anlamda sorunlarını çözmüş, bu yarışı tekrar başarmak adına iyi bir kadro oluşturup devam eden bir Eskişehirspor oluştururuz. Taraftarımızdan hafta sonu oynayacağımız Boluspor maçında tribünlerin doldurmasını bekliyoruz. Biz bu işi çok ciddiye alıyoruz. Her takım sahaya çıktığında maç kazanmak istiyor. Hazırlıklarımız tamam."

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aybars

25 Nisan 2018 01:22
EsEs in her zaman arkasındayız. Yeter ki bu hafta sonu batırmasın..

tunç

25 Nisan 2018 10:32
hoca es es taraftarı her zaman takımının yanındadır , sen takımla ilgilen tribünleri merak etme . sanki es es taraftarını bilmiyormuşsun gibi taraftar tribüne diyorsun. sen takımı motive et iyi hazırla.

Taş26

26 Nisan 2018 08:59
Maç primini artırın.Oyuncular fırtına gibi olsun ....ama sonuna kadar.

Mahmut

26 Nisan 2018 08:58
Saha da siz işinizi iyi yapın.EsEs taraftarı trübünde görevini he zaman olduğu gibi fazlasıyla yapar.

Kadir

25 Nisan 2018 19:12
Eses taraftarı siz gelmeyin deseniz bile stadtaki yerini alır.Siz sahaya bakın be hocam.