YILMAZ VURAL'DAN ÇARPICI AÇIKLAMA

21 Nisan 2018 19:20
YILMAZ VURAL'DAN ÇARPICI AÇIKLAMA

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, son olayları değerlendirirken çarpıcı açıklamalar yaptı.

Spor Toto 1'inci Lig'in 32’nci haftasında deplasmanda Gaziantepspor'u 4-1 yenen Eskişehirspor'un hocası Yılmaz Vural, " “Bu ülke futbolunu yöneten birileri var. Bundan sorumlular kimlerse bu duruma müdahale etmeleri gerekir" dedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SESLENDİ.


Gaziantepspor'un maddi sıkıntılar içinde olduğunu ifade eden Vural, "Biz burada bu pratiği yaşayanlar olarak içimiz burkuldu. Maça çıkarken rakip çocuklar suyumuz yok su verir misiniz diyor. Bu şartlarda futbol oynanmaz. Türkiye Futbol Ligi'nin 8 buçuk milyar borcu var. Dört büyük takımımızın 6 buçuk milyar borcu var. Şampiyon olsanız ne olur? Türk futbolunun hep birlikte içine ettik. Bu nasıl büyük kulüp olmak bu? Nasıl yönetmek? Sayın Cumhurbaşkanımızdan rica ediyorum Allah aşkına bu duruma müdahale edin, Türk futboluna elinizi koyun. Futbola siyaset gelmesin diye hep uğraşıyoruz. Siyasetsiz de bu işi yapamıyoruz. Nolur gelin yumruğunuzu vurun düzelsin Türk futbolu. Türkiye'nin bin tane sorunu var bir de futbol sorunu yaşamayalım" diye konuştu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

22 Nisan 2018 00:40
Bizim için alınması çok elzem olan, hayati bir 3 puan alınmış olsa da galip geldiğimize üzüleceğim nerede ise ...Biz de dahil bütün futbol takımları borç yüzünden yok olmak üzere...Maalesef Gaziantepspor da , geçmişte yanlış yönetilerek, borç batağına batmış ve sahipsiz kalmış, yok olmaya yüz tutmuş güzide kulüplerimizden biri...Şu anda ekonomik olarak çok zor durumda olsak da biz biraz daha şanslı sayılırız ,büyük bir camiayız , hala takıma sahip çıkan taraftarlarımız ve bu durumdan çıkmamız için mücadele eden birileri var...Bir an önce bu borçlardan kurtulup , bir daha da bu duruma düşülmemesi için yapılması gereken ne varsa yapılmalı ve sportif başarıların peşinden koşmalıyız...

mehmet

22 Nisan 2018 14:44
G.Antepli futbolculara üzüldüm. Türkyenin 81 vilayetinde antep resturantları ve baklavacıları var. Birer koli su veya muadili malzeme bağışlasa sorun çözülür.

EsEs

22 Nisan 2018 22:27
Hocam henüz kurtulduk sayılmaz..Çok dikkatli olunmalı..Takımı iyi hazırlamanız gerekir.