YILMAZ HOCA'NIN KIYMETİNİ BİLİN

Son Güncelleme : 19 Nisan 2018 17:04
YILMAZ HOCA'NIN  KIYMETİNİ BİLİN

Gazeteci Özlem Gürses, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Eskişehirli gençlerle bir araya geldi.

Büyükerşen de katıldı

Bazen Olmaz’ kitabıyla bir çok başarılı ünlünün başarısızlık hikayelerini anlatan gazeteci-yazar Özlem Gürses, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin davetiyle Eskişehirli gençlerle buluştu. Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı.

Eskişehir'e övgü

Hayatındaki başarı ve başarısızlıkları öğrencilerle paylaşan Özlem Gürses “Türkiye’de üniversite okunabilecek en güzel şehirdesiniz. Öğrencilerin en büyük hobileri olan kültür sanat etkinliklerine en kolay ve en ucuz şekilde ulaşabildiğiniz bu şehrin ve siz öğrencilere büyük değer veren Yılmaz Hocamızın kıymetini bilin” şeklinde konuştu.

Örnekler verdi

Kitabından örneklerle gençleri gelecek için ümitlendiren Gürses, etkinliği düzenleyen Gençlik Merkezi’ne teşekkür etti. Ücretsiz verilen kurs ve hizmetlerin yanı sıra bu gibi etkinliklerin de devam edeceğini ifade eden Gençlik Merkezi yetkileri, tüm gençleri merkeze beklediklerini ifade ettiler.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

20 Nisan 2018 08:51
oof ooof dışı sizi yakar - içi bizi yakar , siz bilmezsiniz onu . ne uyanık dede dir o .

uğur

19 Nisan 2018 18:46
Öğrenciye değil yerli eskişehirli ye verilen değer önemli

Eses

20 Nisan 2018 22:14
Hocamıza desteğimiz her zaman tamdır. Sinema salonlarını, tiyatro salonlarını yıkarak avm yapan zihniyetten bunu anlamasını da beklememek lazım zaten.

yitrmialtı

20 Nisan 2018 09:52
Hoca sen eniyisi çekil evine torunlarla ilgilen. Cumhurbaşkanı adayı olursan çok ama çoook büyük tokat yersin. Yerelde AKP gelecek Eskişehir çok büyük atılım yapacak.

heykelciiiiii ..

20 Nisan 2018 09:32
" SANATSAL FALİYETLERİNE DOYDUK , ARTIK KUSACAĞIMIZ GELDİ " kopya , çalıntı , çakma , dandik , sanat eserleri .

işte operaaaaa

20 Nisan 2018 09:13
büyükerşen dede , hele şu 5 sene yi foto , söyleşi , gezi ,etkinlik , opera , sanatsal faliyetler le geçirdi . leyleğin ömrü lak lakla geçermiş .

alp

21 Nisan 2018 02:57
Yahu size ne sizmi yaşıyorsunuz bu köyde.

İletilsin

20 Nisan 2018 08:37
Buraya okuyan bir özel kalem filan mutlaka vardır. Yılmaz hoca için başkan adaylığı gösterilecek gibi haberler var. Eskişehir'de bir Yılmaz hocamız var onu da kirli siyasete alet edip Eskişehir'in başını boş bıraktırmayalım. Yılmaz hoca Eskişehir'de kalmalı hatta gene aday olmalı.

Eses es

19 Nisan 2018 23:18
Kiymetini bildik saolsun yapti ama artik doydu degisim gerekli bu secimde ak partiye verecez yillardir yeter onu tikali chpye versek hicbiseye yetkileri Olmuyo

büyüktaş

19 Nisan 2018 22:11
o senin dediğin her zaman olmaz al başıyla beraber senin olsun almazsan biz 24 haziran da kurtuluyoruz

Ali

19 Nisan 2018 19:07
Çok seviyorsanız alın götürün sizin olsun bundan sonra ona bakarsinix
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.