YILMAZ HOCA'NIN KIYMETİNİ BİLİN

Son Güncelleme : 19 Nisan 2018 17:04
YILMAZ HOCA'NIN  KIYMETİNİ BİLİN

Gazeteci Özlem Gürses, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği etkinlikte Eskişehirli gençlerle bir araya geldi.

Büyükerşen de katıldı

Bazen Olmaz’ kitabıyla bir çok başarılı ünlünün başarısızlık hikayelerini anlatan gazeteci-yazar Özlem Gürses, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin davetiyle Eskişehirli gençlerle buluştu. Haller Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen buluşmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı.

Eskişehir'e övgü

Hayatındaki başarı ve başarısızlıkları öğrencilerle paylaşan Özlem Gürses “Türkiye’de üniversite okunabilecek en güzel şehirdesiniz. Öğrencilerin en büyük hobileri olan kültür sanat etkinliklerine en kolay ve en ucuz şekilde ulaşabildiğiniz bu şehrin ve siz öğrencilere büyük değer veren Yılmaz Hocamızın kıymetini bilin” şeklinde konuştu.

Örnekler verdi

Kitabından örneklerle gençleri gelecek için ümitlendiren Gürses, etkinliği düzenleyen Gençlik Merkezi’ne teşekkür etti. Ücretsiz verilen kurs ve hizmetlerin yanı sıra bu gibi etkinliklerin de devam edeceğini ifade eden Gençlik Merkezi yetkileri, tüm gençleri merkeze beklediklerini ifade ettiler.

Yorumlar (11) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

cemal

20 Nisan 2018 08:51
oof ooof dışı sizi yakar - içi bizi yakar , siz bilmezsiniz onu . ne uyanık dede dir o .

uğur

19 Nisan 2018 18:46
Öğrenciye değil yerli eskişehirli ye verilen değer önemli

Eses

20 Nisan 2018 22:14
Hocamıza desteğimiz her zaman tamdır. Sinema salonlarını, tiyatro salonlarını yıkarak avm yapan zihniyetten bunu anlamasını da beklememek lazım zaten.

yitrmialtı

20 Nisan 2018 09:52
Hoca sen eniyisi çekil evine torunlarla ilgilen. Cumhurbaşkanı adayı olursan çok ama çoook büyük tokat yersin. Yerelde AKP gelecek Eskişehir çok büyük atılım yapacak.

heykelciiiiii ..

20 Nisan 2018 09:32
" SANATSAL FALİYETLERİNE DOYDUK , ARTIK KUSACAĞIMIZ GELDİ " kopya , çalıntı , çakma , dandik , sanat eserleri .

işte operaaaaa

20 Nisan 2018 09:13
büyükerşen dede , hele şu 5 sene yi foto , söyleşi , gezi ,etkinlik , opera , sanatsal faliyetler le geçirdi . leyleğin ömrü lak lakla geçermiş .

alp

21 Nisan 2018 02:57
Yahu size ne sizmi yaşıyorsunuz bu köyde.

İletilsin

20 Nisan 2018 08:37
Buraya okuyan bir özel kalem filan mutlaka vardır. Yılmaz hoca için başkan adaylığı gösterilecek gibi haberler var. Eskişehir'de bir Yılmaz hocamız var onu da kirli siyasete alet edip Eskişehir'in başını boş bıraktırmayalım. Yılmaz hoca Eskişehir'de kalmalı hatta gene aday olmalı.

Eses es

19 Nisan 2018 23:18
Kiymetini bildik saolsun yapti ama artik doydu degisim gerekli bu secimde ak partiye verecez yillardir yeter onu tikali chpye versek hicbiseye yetkileri Olmuyo

büyüktaş

19 Nisan 2018 22:11
o senin dediğin her zaman olmaz al başıyla beraber senin olsun almazsan biz 24 haziran da kurtuluyoruz

Ali

19 Nisan 2018 19:07
Çok seviyorsanız alın götürün sizin olsun bundan sonra ona bakarsinix
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu.