YILDIZI PARLIYOR

05 Eylül 2018 09:58
YILDIZI PARLIYOR

Eskişehirspor'un genç golcüsü Talha Karabükspor'a attığı attığı gol kadar sol ayağı ile attığı isabetli şutları ile de anılıyor.

Eskişehirspor'un 80 numarası Talha'nın babası İbrahim Erdoğan da eski bir Eskişehirsporlu futbolcu.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TamEs

05 Eylül 2018 12:13
Maşallah nazar değmesin inşallah.

Osman Yusuf;

05 Eylül 2018 12:21
Öncelikle "Haber bu kadar mı?" sorusu... Sonra da gazetenin spor servisine... Bir sporcunun yıldızını "Parlatmak" gazetecinin işi değil. O Talha kardeşimizin elinde olan bir şey. Eminim "Öz Eskişehirli" olarak bunu başaracaktır. Çünkü zamanında bu işi başaran bir babası var. Yolun açık olsun evlat...

furemen

06 Eylül 2018 18:29
Bir cümlelik haber mi olurmuş.En azından sporcunun mevkisini yaşını başını oynadığı maçları vs. yazsaydınız.Babası hangi sezonlarda kaç maç oynamış bir kaç bilgide ona yazsaydınız haber habere benzerdi.
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.