YIKILDI YIKILACAK

01 Eylül 2018 17:21
YIKILDI YIKILACAK

Emek Mahallesi'nde bulunan kırık telefon direği tehlike saçıyor. Cadde üzerinde, bir mahalle girişinde bulunan direk her an yıkıldı yıkılacak.

Onlarca vatandaş geçiyor

Ümit Caddesi üzerinde bulunan telefon direği zor ayakta duruyor. Her an yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan direğin yanında her gün onlarca vatandaş geçiyor. Yıkılacak olan kırık direğe bir şey yapmadıklarını canlarının tehlikede olduğunu ifade eden mahalle sakinleri, “Çocuklarımızı dışarıya çıkarmaya korkuyoruz. Buradan geçmek zorundayız. Bize bir şey olduktan sonra gelip yapacaklar” diye konuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

EsEs

02 Eylül 2018 10:32
birinin başına devrilir ondan sonra kaldırır götürürler malasef bizim kurumların huyu

Hayati ŞAHİN

02 Eylül 2018 09:32
Sıcaksularda ve bazı yerlerde halen eski demir elektrik direkleri tehlikeli biçimde duruyor acaba elektrik idaresi ne iş yapıyor yer altına alınması gereken trafolar neden alınmıyor illa bir patlama olup canlar yandıktan sonramı ele alınacak sadece para toplamakmı odeaşın görevi.

RG

02 Eylül 2018 12:04
Türk Telekom her zamanki gibi uyuyor.Hizmet sıfır.

kemal zilel

01 Eylül 2018 23:23
Belediye seçimleri mi düşünsün, direkleri mi? yapma kardaş sende
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.