YETİŞKİNLER MASALLARIN BÜYÜLÜ DÜNYASINDA

10 Aralık 2017 18:10
YETİŞKİNLER MASALLARIN  BÜYÜLÜ DÜNYASINDA

Büyükşehir Belediyesi, ‘Yetişkinlere Masal Gecesi’ düzenledi. Tanınmış masal anlatıcısı Judith Liberman, müzisyen Tahir Ayne ile Eskişehirli yetişkinler masal dolu bir akşam yaşadı.

       Tanınmış masal anlatıcısı ve atölye yürütücüsü Judith Liberman ve müzisyen Tahir Ayne’nin birlikte gerçekleştirdiği ‘Yetişkinlere Masal Gecesi’,  Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı.  “Masalın yaşı yoktur” diyen Judith Liberman’ın etkileyici sesi ve kendi üslubuyla anlattığı masallara, Tahir Ayne’nin dört farklı enstrümanla icra ettiği müzik eşlik etti.

Gösterinin başlamasından 15 dakika önce tüm salonu kapasitesini zorlayarak dolduran katılımcılar bir buçuk saat süren ve masal içinde masal içeren bir serüven yaşadılar. Katılımcılar arasında Liberman’ın okurları, halkbilimciler ve halk dansı topluluklarının yanı sıra bir buçuk saat boyunca dikkatini ayırmadan izleyen ve bazen de kahkahaya boğulan çocuklar da vardı.

Gösteri bitiminde imza kuyruğu oluşturan katılımcılar Büyükşehir Belediyesi’ne unutulmaz bir etkinliğe imza attıkları için teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
ESKİŞEHİR İÇİN FIRTINA UYARISI
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.