YENİ TRANSFERLER OYNAMAK İSTİYOR

21 Ağustos 2018 15:56
YENİ TRANSFERLER OYNAMAK İSTİYOR

Spor Toto 1. Lig ekibi Eskişehirspor'da geçmiş dönemlerde forma giyen oyuncuların alacakları için açtıkları davalar nedeniyle lisansları çıkarılamayan yeni transferler, sorunun bir an önce çözülüp sahaya çıkacakları günü bekliyor.

Kulübün internet televizyonuna açıklamada bulunan yeni transferlerden Sezgin Coşkun, "O sene bu sene" parolasıyla çıkılan sezonda lisans sorunu yaşanmasının üzücü olduğunu ifade ederek, futbol kenti olan Eskişehir'de futbol dışında her şeyin konuşulduğunu söyledi.

Coşkun, lisans krizinin aşılması için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini vurguladı.

Atiker Konyaspor'dan kiralanan futbolcu Erdon Daci ise bir hafta boyunca her gün çalıştıklarını ancak maç günü geldiğinde sahaya çıkamadıklarını, bu durumun kendilerini çok üzdüğünü dile getirdi.

Sahaya çıkıp, taraftarı mutlu etmek istediklerini anlatan Daci, "Eskişehirspor büyük bir camia ve kulüp. Taraftarın da muhteşem. Onları en kısa zamanda mutlu etmek istiyoruz." dedi. 

Atiker Konyaspor'dan kiralanan bir diğer oyuncu Emre Can Atila da futbolcunun halinden yine futbolcunun anladığını belirterek, lisanslarının çıkıp sahada yer almaları için geçmişte Eskişehirspor'un formasını terletmiş ağabeylerinden vefa göstermelerini istediklerini belirtti. 

Gümüşhanespor'dan transfer edilen Melih Ağa ise sürecin bu kadar uzun sürmesinin kendilerini çok üzdüğünü aktardı.

Altınordu'dan kadroya dahil edilen Kerim Avcı da yaşadıkları durumun bir futbolcu için kolay olmadığının altını çizerek, hazır oldukları halde maçlara çıkmamalarının camia adına üzücü olduğunu ifade etti.

Yeni transferlerden Hakan Aslantaş ise Eskişehirspor'a çok büyük bir sevgi duyduğunu, buna karşın işini yapamamasının kendisini çok üzdüğünü anlattı.

Futbolcu Ferhat Kiraz da sabırsızlıkla lisans sorununun çözülüp sahaya çıkacakları günü beklediğini kaydetti.

Nijeryalı futbolcu Jesse Sekidika ise böylesine güzel insanların yaşadığı güzel bir kentte Eskişehirspor adına maça çıkamamanın üzüntüsünü yaşadığına değinerek, lisans sorunun bu hafta çözülmesini beklediklerini bildirdi.

Ganalı oyuncu Kamal Issah da bu hafta sahadan olup taraftarı ve kenti mutlu etmek isteklerini söyledi.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Es

21 Ağustos 2018 17:53
Emre bey sağolsun.Sayesinde büyük bir camia kan ağlıyor. A takım sahaya çıkamıyor.Eses de her teknik adam ve futbolcu ücretini alır.ESES de Kimsenin parası kalmaz.

Suat Avni

24 Ağustos 2018 11:08
Son gün yatar paralar....Ama giden puanlar geri gelmez....

Kurtu

22 Ağustos 2018 11:18
Fantasya Kıtır Fülüş Mafiş Memleket dolarize eurolize olmuş 10000 doları olanın parası 3 günde 11000 dolar oluyor Bunu gören Başkan eniştesi ve mahdumuna talimat veriyon Man adasından dolarlar geliyor.Katar 15000 milyar doları boca edecek Bu krizde nerden çıkıyor .

taraftar

21 Ağustos 2018 19:50
büyükerşen istifa
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
DAHA TEMİZ ÇEVRE İÇİN
15 Eylül Dünya Temizlik Günü dolayısıyla Abacı Grup çalışanları şehir genelinde çevre temizliği yaptı.