YAZ KONSERLERİ BAŞLIYOR

08 Ağustos 2018 16:23
YAZ KONSERLERİ BAŞLIYOR

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Park Buluşmaları, bu sene yaz konserleri ile gerçekleştirilecek. Kentpark ve Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda bu hafta başlayacak konserlerde pop müziğin sevilen sanatçıları Özgün ve Derya Uluğ sahne alacak.

Coşkulu konserler

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz akşamlarına farklı bir soluk getiren Park Buluşmaları’nda bu hafta iki önemli sanatçı Eskişehirlilerle buluşacak. 10 Ağustos Cuma saat 21.00’de Kentpark’ta Eskişehirli sanatçı Özgün’ün sahne alacağı konser ile başlayan etkinlikler, 11 Ağustos Cumartesi saat 21.00’de Sazova’da Derya Uluğ konseri ile devam edecek.

Ücretsiz ring seferi

11 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Derya Uluğ konseri için Sazova’ya ücretsiz olarak ring seferleri düzenleneceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, saat 19.00 itibariyle İsmet İnönü Kavşağı (Espark karşısı) ve Odunpazarı Alaaddin Parkı’ndan seferlerin başlayacağını belirttiler. Tüm Eskişehirlileri parklarda buluşmaya davet eden yetkililer, Eylül ayında da konserlerin devam edeceğini ifade ettiler.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

09 Ağustos 2018 08:27
sayın başkan eses e geldimi para yok ama bu zibidilere para çok kaç para verdin bunlara kanunen yasal mı

Eses

09 Ağustos 2018 13:41
Üç kişi balonla seyahat ediyorlarmış. Derken bir fırtına sonucunda uzunca bir süre sürüklenmişler. Hava açıp durum sakinleşince açık bir alanın üzerinde nerede olduklarını, nereye geldiklerini anlamak için aşağıda duran iki kişiye seslenmişler. "Hey aşağıdakiler. Biz şu anda neredeyiz?" Aşağıdaki iki kişi uzun uzun tartıştıktan sonra cevap vermiş. "Siz şu anda yerden 50mt yukarıda asılı olarak duruyorsunuz" Balondakilerden biri diğerlerine şöyle demiş "Bunlar kesin Eskişehir Büyükşehir Belediyesinden" nereden anladığını soranlara da "Baksanıza doğru söylüyorlar. Ama bizim işimize yaramıyor". Sizin Esese desteğiniz de bundan farklı değil. Sırf öğrenci fırçalar gibi nasihat vermekten başka hiç bir işe yaramıyorsunuz. Seçim zamanı da biz sizin konumunuzu bildireceğiz. Allah için Ahmet ve Kazım başkanlar bunun dışında.