Yatak odasını herkese gösterdi

Son Güncelleme : 18 Nisan 2019 11:04
Yatak odasını herkese gösterdi

Kardashian, eşi Kanye West ve üç çocuğuyla birlikte yaşadığı malikanenin yatak odasındaki ilginç düzeneği de gözler önüne serdi.

Minimalist tasarımlı malikanesinin kapılaranı Vogue dergisine açan 38 yaşındaki Kardashian, daha sonra da Instagram'daki takipçilerine bir sürpriz hazırladı. Kardashian ve West çiftinin, Los Angeles'taki Hidden Hill bölgesinde bulunan malikanesinin tasarımı Axel Vervoordt'un imzasını taşıyor. Ayrıca Kanye West de tasarım konusundaki fikirlerini bu malikanede uyguladı.

Sosyal medya takipçileri için yatak odasındaki ilginç düzeneği de gözler önüne serdi Kardashian. Uzaktan kumandayla çalışan bu sistem uyarınca önce perdeler kapatılıyor. Ardından da yine uzaktan kumandayla yer döşemesinin belli bir kısmı yavaş yavaş yükseliyor ve geniş ekranlı bir TV ünitesi ortaya çıkıyor.

Kim Kardashian'ın evindeki bu ayrıntı takipçilerinin çok dikkatini çekti.  Kim Kardashian ve Kanye West'in malikanesinin renovasyonu birkaç yılda tamamlandı.Daha sonra yine uzaktan kumanda kullanılarak bu ünite yer döşemesindeki yerine yerleştiriliyor.

BACKGRID UK, INSTAGRAM, BACKGRID USA 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

istanbul escort

depolama ?ehirler aras? nakliyat

evden eve nakliyat eviri ?ehirler aras? nakliyat ofis ta??ma uluslararas? evden eve nakliyat istanbul e?ya depolama