YAŞLILARI UNUTMADILAR

21 Mart 2018 16:26
YAŞLILARI UNUTMADILAR

Etkin Koleji öğrencileri, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Koca Çınar Yaşlı Bakım Merkezin'e ziyaret gerçekleştirerek yaşlıları unutmadılar. Öğretmenleri ile yaşlıları evinde ziyaret eden öğrenciler, hazırladıkları kartpostalları hediye ederek bol bol sohbet ettiler.

Resim sergilediler

Örnek bir davranış sergileyen Etkin Koleji öğretmenleri ve öğrencileri, yaşlı haftasında Koca Çınar Yaşam Merkezi ziyaretlerinde yaşlılarla birlikte vakit geçirerek, unutulmadıklarını hissettirdiler. Kendi yaptıkları resimleri Yaşam Merkezi'ne getirerek yaşlılara sergileyen öğrenciler, orada bulunmanın mutluluğunu yaşadılar.

Görülmeye değerdi

Etkin Koleji öğretmenleri, "Yaşlı Hatası'n da saygı değer, eli öpülesi ve bir hafta değil daima hatırlanması gereken yaşlılarımızı yerinde ziyaret etmek istedik. Öğrencilerimizle onlara kartpostallar hazırladık. Yaşlılarımızla birlikte vakit geçirip keyifli mutlu bir gün yaşattık. Öğrencilerimizin ve yaşlılarımızın mutluluğa görülmeye değerdi" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.