YAŞLILARI UNUTMADILAR

21 Mart 2018 16:26
YAŞLILARI UNUTMADILAR

Etkin Koleji öğrencileri, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Koca Çınar Yaşlı Bakım Merkezin'e ziyaret gerçekleştirerek yaşlıları unutmadılar. Öğretmenleri ile yaşlıları evinde ziyaret eden öğrenciler, hazırladıkları kartpostalları hediye ederek bol bol sohbet ettiler.

Resim sergilediler

Örnek bir davranış sergileyen Etkin Koleji öğretmenleri ve öğrencileri, yaşlı haftasında Koca Çınar Yaşam Merkezi ziyaretlerinde yaşlılarla birlikte vakit geçirerek, unutulmadıklarını hissettirdiler. Kendi yaptıkları resimleri Yaşam Merkezi'ne getirerek yaşlılara sergileyen öğrenciler, orada bulunmanın mutluluğunu yaşadılar.

Görülmeye değerdi

Etkin Koleji öğretmenleri, "Yaşlı Hatası'n da saygı değer, eli öpülesi ve bir hafta değil daima hatırlanması gereken yaşlılarımızı yerinde ziyaret etmek istedik. Öğrencilerimizle onlara kartpostallar hazırladık. Yaşlılarımızla birlikte vakit geçirip keyifli mutlu bir gün yaşattık. Öğrencilerimizin ve yaşlılarımızın mutluluğa görülmeye değerdi" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

GALERİLER 23 NİSAN'DA ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ
GALERİLER 23 NİSAN'DA ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ
Odunpazarı Belediyesi’ne bağlı galeriler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ziyaret edilebilecek.
KÜLTÜRLERİNİ TANITIYORLAR
KÜLTÜRLERİNİ TANITIYORLAR
Eğitim almak için Eskişehir'e gelen yabancı öğrenciler, Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneğince (YUDER) haftalık düzenlenen öğrenci buluşmalarında kültürlerini tanıtıyor.
ÇOCUKLARI UNUTMADILAR
ÇOCUKLARI UNUTMADILAR
Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'n da çocukları unutmadı. Sazova Bilim ve Kültür Parkı'n da çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler yapıldı.
BASKIN SEÇİM
BASKIN SEÇİM
Emek Partisi (EMEP) İl Sekreteri Yahya Kaya seçimlerin erkene alınması ile ilgili basın açıklaması yaptı.
23 NİSAN KONSERİ
23 NİSAN KONSERİ
Tepebaşı Belediyesi Türk Sanat Müziği Çocuk ve Gençlik Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri ile bayram coşkusunu marş ve şarkılarla yaşattı.
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Hilal Otomativ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklar için etkinlik düzenledi. Gönüllerince eğlenen çocuklara Hilal Otomativ personelleri ve çocukların aileleri de eşlik etti.
DENEYLERLE ÖĞRENDİLER
DENEYLERLE ÖĞRENDİLER
Eğitim Sen Şubesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle sendika binasında çocuklar için düzenlediği atölyelerde, minikler deneyler öğrendi.
SENFONİ BÜYÜLEDİ
SENFONİ BÜYÜLEDİ
Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuğu genç piyano sanatçısı Gökhan Aybulus oldu. Eskişehirli Gürer Aykal’ın orkestra şefliğini yaptığı konserde ünlü piyanist ayakta alkışlandı.
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLI KAVGA
SOKAK ORTASINDA BIÇAKLI KAVGA
Vişnelik Mahallesi Yenibahçeler Sokak'ta çıkan bıçaklı kavgada bir kişinin yaralandı.