YAŞLI KADIN ÖLÜMDEN DÖNDÜ

14 Mayıs 2018 16:37
YAŞLI KADIN ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Eskişehir'de yaya geçidinden geçmeye çalışan yaşlı kadın, belediye otobüsünün çarpması sonucu yaralandı. 

Kaza, Birlik Caddesi üzerinde yaşandı. İddialara göre yaya geçidini kullanarak karşıya geçmeye çalışan yaşlı kadına 26 GA 274 plakalı belediye otobüsü çarptı. Yaşlı kadın çarpmanın etkisiyle yere yığılırken, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi. Yaşlı kadın hastaneye kaldırılıdı, kazayla ilgili inceleme başlatıldı. 

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eskişehirli

14 Mayıs 2018 16:42
Ancak Türkiye'de olur. Yaya geçidinden geçen yayaya araç çarpmış. İddialara göre değil editör fotoğrafa dikkatli bakman yeterli, yere düşen vatandaş yaya çizgilerinin üzerinde.

tepebaşı

15 Mayıs 2018 13:48
MOBESE KONDU AMA OTOBÜSLER YAYALARA YEŞİL YANARKEN BİLE GEÇİŞ YAPIYOR.KONTROLLER ARTSIN İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ DEĞİL.

veli

15 Mayıs 2018 09:34
bu otobüs şöförleri için psikoteknik getirdiler ya... hiç bir işe yaramadı. her hafta psikoteknik kontrol yapsan adam yine psikopat.

Cecey

15 Mayıs 2018 00:26
Bu otobüs şoförleri her ay psikoteknik girmesi gerek insanlıktan çıkmışlar süreyi aşmamak için hep hız tam hız

Pusat

14 Mayıs 2018 21:47
Eğitim şart

GECECi

15 Mayıs 2018 11:10
Cizgili yaya yolu modern ülkelerdeki ismi zebra, zebra varsa lambaya gerek yoktur yol yayanindir.
SAĞLIKÇILARDAN  ŞİDDET İSYANI
SAĞLIKÇILARDAN ŞİDDET İSYANI
Son zamanlarda artış gösteren sağlıkta şiddet olaylarına karşı, Eskişehirli sağlıkçılar da isyan etti. Eskişehir Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen sağlıkçılar, “Sağlıkta şiddet son bulsun' diyerek seslerini duyurdu.
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
GELİP SORUNLARI GÖRSÜNLER!
Erenköy Mahallesi sakinleri, Odunpazarı Belediye'sinin başlatmış olduğu yol yapım çalışmaları için vatandaştan ücret istenmesine tepki gösterdi. Vatandaşlar, “Yol değil imar istiyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdi.
KUMAR OPERASYONU
KUMAR OPERASYONU
Eskişehir'de, kumar oynanmasına yönelik bir dernek binasına yapılan operasyonda 39 kişi yakalandı.
YATAĞAN'DAN ACI HABER
YATAĞAN'DAN ACI HABER
Tepebaşı Ülkü Ocakları eski yöneticilerinden Sezgin Kılıç, Yatağan Termik Santrali’nde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
ÇÖZÜM YOLU DEMOKRASİ
CHP Eskişehir Miletvekili Utku Çakırözer Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Genel Başkanı Yaşar Arslankaya ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerini Meclis’te ağırladı.
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
YENİ STADYUMDAN NELER ÇALINMAMIŞ Kİ...
Eskişehir'de stadyumdan hırsızlık yaptığı iddia edilen şüpheli gözaltına alındı.
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
İŞTE KUPONUN OYNANDIĞI O BAYİ
Haftalardır süren Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve talih kuşu, Nasreddin Hoca'nın 'Dünyanın merkezi' olarak gösterdiği Eskişehir’in Sivrihisar ilçesine kondu.
JANDARMA'DAN  YÜK KONTROLÜ
JANDARMA'DAN YÜK KONTROLÜ
Yaz döneminde saman taşımacılığının arttığı günlerde, hacimli yüklerini taşıma konusunda taşıma kapasitesi üzerinde yük bindiren taşımacılara, yol ve sürücülerin güvenliği için jandarma müsaade etmiyor.
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
OSMANLI ESERİ YOK OLMANIN EŞİĞİNDE
Eskişehir’de 1836 yılında inşa edilen ve günümüzde halen aktif olarak kullanılan Osmanlı eseri tarihi ahşap caminin son hali, bakımsız olmasından dolayı görenlerinin içini burkuyor.