YAPILANDIRMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN

24 Temmuz 2018 14:18
YAPILANDIRMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, vergi yapılandırılmaları için son gün yaklaşırken vergi borçları bulunan vatandaşları yapılandırmaya çağırdı.

Taksitli ödeme

Demirci, 31 Temmuz tarihinde sona erecek olan vergi yapılandırma başvuruları için vatandaşlara çağrıda bulundu. Vatandaşlara borçlarını ödemeleri için birçok fırsat imkanı sunan yapılandırmada peşin ödemelerde borç faizleri silinirken, borç asıllarında indirimlere gidiliyor. Taksitli ödeme seçeneği tercih edilmesi halinde ise ilk taksitin süresinde ödenmesi şartıyla ikinci taksit ödeme süresi içinde geri kalan taksitlerin tamamının ödenmesi halinde borçları 18 taksitte 36 ayda ödeme imkanı sunuyor. 


Başvuru yapacaklar

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, vergi borcu bulunan vatandaşların bu fırsatı kaçırmaması gerektiğine değindi. Yapılanma için son günün beklenmemesi gerektiğini de vurgulayan Demirci, “Yararlanmak isteyen mükelleflerin Vergi Dairesi Başkanlığına ve şubelerine şahsen veya posta yoluyla başvurabilecekleri gibi Gelir İderesi Başkanlığı internet adresi ve e-devlet üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Tüm mükelleflerimizi son başvuru gününü beklemeden müracatlarını yapmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

25 Temmuz 2018 15:18
VERGIMI ZAMANINDA ODUYORUM.BENIM AKLIMDAN ZORUMMU VAR???? ODEYIN KARDESIM VERGINIZI. NEDIR BU 2 DE BIR VERGI AFFI. YETER ARTIK. DURUST VERGISINI YATIRANLAR ENAYIMMI?
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
BÜYÜKERŞEN'E SALDIRI DAVASINDA KARAR VERİLDİ
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e yumruklu saldırıda bulunulduğu ve silah çekildiği iddiasıyla açılan davada karar açıklandı. 
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ÖZÜR DİLEMELİ İSTİFA ETMELİ
ADD Başkanı Azmi Kerman, Diyanet İşleri Başkanının 9 Kasım'da Kadir Mısıroğlu'nu ziyaret etmesine sert tepki gösterdi. "Başkan derhal özür dilemeli ve istifa etmeli" dedi.
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
TERMİK SANTRALDE FLAŞ GELİŞME
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen alpu'ya yapıulması planlanan termik santral ile ilgili önemli bir iddiada bulundu. Santralin ihaleye çıkılmadan Çinlilere yaptırılacağı yönünde haberler olduğunu belirtti.
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
KAN DONDURAN İTİRAFLAR
Eskişehir'de, bir kadına tecavüz edildiği gerekçesiyle işlenen cinayet davasında 4 sanığın yargılanmasına başlandı. 
 CUMHURBAŞKANINA  HAKARETE TUTUKLAMA
CUMHURBAŞKANINA HAKARETE TUTUKLAMA
Eskişehir'de, sosyal paylaşım hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği öne sürülen kişi tutuklandı.
KAÇAK İÇKİ BASKINI
KAÇAK İÇKİ BASKINI
Eskişehir'de, 122 litre kaçak içki ele geçirildi.  
PALMİYELER KALDIRILIYOR
PALMİYELER KALDIRILIYOR
Eskişehir'de, yaz mevsiminde kentin caddelerini ve parklarını süsleyen palmiye ağaçları ile zakkumlar, havaların soğumasıyla toplanarak bakım için seralara götürüldü.
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik düzenlenen operasyonda 1 şüpheli gözaltına alındı.
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
DRİFT YAPTI CEZAYI YEDİ
Eskişehir'de, alkollü kullandığı aracıyla drift yaptığı belirlenen sürücüye toplam 9 bin 521 lira ceza uygulandı.