YAPILANDIRMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN

24 Temmuz 2018 14:18
YAPILANDIRMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, vergi yapılandırılmaları için son gün yaklaşırken vergi borçları bulunan vatandaşları yapılandırmaya çağırdı.

Taksitli ödeme

Demirci, 31 Temmuz tarihinde sona erecek olan vergi yapılandırma başvuruları için vatandaşlara çağrıda bulundu. Vatandaşlara borçlarını ödemeleri için birçok fırsat imkanı sunan yapılandırmada peşin ödemelerde borç faizleri silinirken, borç asıllarında indirimlere gidiliyor. Taksitli ödeme seçeneği tercih edilmesi halinde ise ilk taksitin süresinde ödenmesi şartıyla ikinci taksit ödeme süresi içinde geri kalan taksitlerin tamamının ödenmesi halinde borçları 18 taksitte 36 ayda ödeme imkanı sunuyor. 


Başvuru yapacaklar

Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı Şahin Demirci, vergi borcu bulunan vatandaşların bu fırsatı kaçırmaması gerektiğine değindi. Yapılanma için son günün beklenmemesi gerektiğini de vurgulayan Demirci, “Yararlanmak isteyen mükelleflerin Vergi Dairesi Başkanlığına ve şubelerine şahsen veya posta yoluyla başvurabilecekleri gibi Gelir İderesi Başkanlığı internet adresi ve e-devlet üzerinden başvuru yapabileceklerdir. Tüm mükelleflerimizi son başvuru gününü beklemeden müracatlarını yapmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

hamdi

25 Temmuz 2018 15:18
VERGIMI ZAMANINDA ODUYORUM.BENIM AKLIMDAN ZORUMMU VAR???? ODEYIN KARDESIM VERGINIZI. NEDIR BU 2 DE BIR VERGI AFFI. YETER ARTIK. DURUST VERGISINI YATIRANLAR ENAYIMMI?
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.