YAPAY PLAJ DOLDU TAŞTI

23 Ağustos 2018 13:42
YAPAY PLAJ DOLDU TAŞTI

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce 10 yıl önce yaptırılan 310 metre uzunluğundaki yapay plaj, Kurban bayramında dolup taştı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce 10 yıl önce yaptırılan 310 metre uzunluğundaki yapay plaj, Kurban bayramında dolup taştı. Gökmeydan Mahallesi'ndeki Kent Park içerisinde bulunan yapay plaj, serinlemek ve yüzmek isteyenlerle dolup taşıyor. Aileler ve erkekler için iki bölümü bulunan plaj Kurban bayramı süresince de ilgi gördü. Plajda yüzenler, bozkırın ortasında denizi olmayan bir kentte böyle bir plajın olmasının güzel bir uygulama olduğunu belirterek, plajda çocuklarımızla birlikte yüzüyor hem de serinliyoruz dedi.

Büyükşehir Belediyesi Plaj Sorumlusu Osman Çırak, Kurban bayramında da plajda yoğunluğun olduğunu söyledi. Her gün bine yakın kişinin geldiği yapay plajın yaz sezonu boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında 15 lira karşılığında hizmet verdiğini belirten Osman Çırak şöyle konuştu

Plajımız 310 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğinde ve 2 bölümden oluşuyor. Aile bölümü, erkek bölümü, bir de ortada bulunan özel olimpik havuzumuz var. Şehir dışından gelenlerimiz de var. Ankara, İstanbul gibi yerlerden. Her gün açığız. Ücretlerimiz 15 TL, geçen sene de 15 liraydı bu sene zam yapmadık. Aynı ücretle gidiyoruz. Halkımız da memnun. Plajımız devamlı temizleniyor, günde 3 kere ölçüm alınıyor, gerekli bakımlarının hepsi yapılıyor.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hilal CcC

23 Ağustos 2018 14:56
Resim kaç senelik daha dün orada ailecek ve şehir dışı misafirler vardı merak ettiler bakmaya gittik maşallah Suriyeliler doldurup keyif yapıyor benim yeğenim afrinde silahlı nöbet tutuyor bunlar burada oh ne güzel dünya şehir dışından gelen bir daha denize girmek istemiyorum dedi utanç verici bir şey bunu haber yapın

Belediye KAZIĞI

24 Ağustos 2018 18:56
Plajda algida Magnum dondurma 6tl markette 4,50tl birde ilişki çok önemli hizm etse şezlong sayısı kadar müşteri alıp diğer kişilere şezlong sayımız dolmuştur yerleri kullanmak isterseniz buyurun diyecek kişi yok dikmişler gözü gelen PARALARA HARAM ONLAR ÖDENMEZ VEBALİ

E.S.E.S

23 Ağustos 2018 20:23
Halkın temel ihtiyacı Kalabak suya % 40 zam yapılırken yapay plajına fiyatını arttırmadık diye övünmek nasıl oluyor anlaşılmaz bir durumdur. Heralde yapay plajın suyu porsuktan, Kalabak su , newyork tan geliyor.

Vatandaş

23 Ağustos 2018 15:36
Fotoğrafa bakıyorum, başlığa bakıyorum. Bakıyorum. Bakıyorum ve yine diyorumki kim buluyor bu başlıkları
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
ESKİŞEHİR'DE KREŞTE YANGIN
Eskişehir’de bir çocuk kreşinde meydana gelen yangın korku ve paniğe neden oldu.
TEHLİKELİ EĞLENCE
TEHLİKELİ EĞLENCE
Eskişehir'deki kar yağışının ardından adeta buz pistine dönen bazı sokaklarda ulaşım zaman zaman güçlükle yaşanırken, araca bağlanan iple kar üstünde kayan genç yürekleri ağza getirdi. 
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
İNÖNÜ'DE KIZAK KEYFİ
Eskişehir'in İnönü Belediyesi tarafından bugün üçüncüsü düzenlenen Geleneksel Kızak Festivalinde, çocuklar ve vatandaşların yoğun katılımıyla renkli görüntüler ortaya çıktı. 
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
DEMOKRAT ANLAYIŞLA YÖNETİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Kurt, Göztepe Mahallesi’nde bulunan mahalle sakinlerini ziyaret etti.
KAYMAKAMDAN  ÖRNEK DAVRANIŞ
KAYMAKAMDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Odunpazarı Kaymakamı Hakan Bilgin, sağlık sorunlarından dolayı evde eğitim gören Umut Kaan Balbay'a karne ziyaretinde bulundu.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
ESKİŞEHİR'E YAKIŞAN HİZMET YAPILACAK
Belediye İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Moripek ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
FİZYOMER'DEN İNDİRİM ANLAŞMASI
Eskişehir Bakkal ve Bayiler Esnaf Odası ile Fizyomer Terapia Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi arasında indirim anlaşması yapıldı.
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
HAYVAN DOSTU ŞEHİR OLACAĞIZ
Eskişehirli hayvanseverlerle bir araya gelen Burhan Sakallı, Eskişehir’in ‘hayvan bir dostu bir şehir’ olacağını söyledi.
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE BIÇAKLI KAVGA
 Eskişehir'de bir genç uğradığı bıçaklı saldırı sonucu yaralandı.