YAPAY PLAJ DOLDU TAŞTI

23 Ağustos 2018 13:42
YAPAY PLAJ DOLDU TAŞTI

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce 10 yıl önce yaptırılan 310 metre uzunluğundaki yapay plaj, Kurban bayramında dolup taştı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nce 10 yıl önce yaptırılan 310 metre uzunluğundaki yapay plaj, Kurban bayramında dolup taştı. Gökmeydan Mahallesi'ndeki Kent Park içerisinde bulunan yapay plaj, serinlemek ve yüzmek isteyenlerle dolup taşıyor. Aileler ve erkekler için iki bölümü bulunan plaj Kurban bayramı süresince de ilgi gördü. Plajda yüzenler, bozkırın ortasında denizi olmayan bir kentte böyle bir plajın olmasının güzel bir uygulama olduğunu belirterek, plajda çocuklarımızla birlikte yüzüyor hem de serinliyoruz dedi.

Büyükşehir Belediyesi Plaj Sorumlusu Osman Çırak, Kurban bayramında da plajda yoğunluğun olduğunu söyledi. Her gün bine yakın kişinin geldiği yapay plajın yaz sezonu boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında 15 lira karşılığında hizmet verdiğini belirten Osman Çırak şöyle konuştu

Plajımız 310 metre uzunluğunda, 25 metre genişliğinde ve 2 bölümden oluşuyor. Aile bölümü, erkek bölümü, bir de ortada bulunan özel olimpik havuzumuz var. Şehir dışından gelenlerimiz de var. Ankara, İstanbul gibi yerlerden. Her gün açığız. Ücretlerimiz 15 TL, geçen sene de 15 liraydı bu sene zam yapmadık. Aynı ücretle gidiyoruz. Halkımız da memnun. Plajımız devamlı temizleniyor, günde 3 kere ölçüm alınıyor, gerekli bakımlarının hepsi yapılıyor.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hilal CcC

23 Ağustos 2018 14:56
Resim kaç senelik daha dün orada ailecek ve şehir dışı misafirler vardı merak ettiler bakmaya gittik maşallah Suriyeliler doldurup keyif yapıyor benim yeğenim afrinde silahlı nöbet tutuyor bunlar burada oh ne güzel dünya şehir dışından gelen bir daha denize girmek istemiyorum dedi utanç verici bir şey bunu haber yapın

Belediye KAZIĞI

24 Ağustos 2018 18:56
Plajda algida Magnum dondurma 6tl markette 4,50tl birde ilişki çok önemli hizm etse şezlong sayısı kadar müşteri alıp diğer kişilere şezlong sayımız dolmuştur yerleri kullanmak isterseniz buyurun diyecek kişi yok dikmişler gözü gelen PARALARA HARAM ONLAR ÖDENMEZ VEBALİ

E.S.E.S

23 Ağustos 2018 20:23
Halkın temel ihtiyacı Kalabak suya % 40 zam yapılırken yapay plajına fiyatını arttırmadık diye övünmek nasıl oluyor anlaşılmaz bir durumdur. Heralde yapay plajın suyu porsuktan, Kalabak su , newyork tan geliyor.

Vatandaş

23 Ağustos 2018 15:36
Fotoğrafa bakıyorum, başlığa bakıyorum. Bakıyorum. Bakıyorum ve yine diyorumki kim buluyor bu başlıkları
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.